Anita Włodarczyk poradziła sobie ze złodziejem. Włamał się do jej auta

Na swoim instagramowym profilu Anita Włodarczyk, wielokrotna mistrzyni olimpijska oraz mistrzyni świata i Europy w rzucie młotem, poinformowała o przykrym wydarzeniu. Do jej samochodu włamał się cudzoziemiec. Ale najwyraźniej złodziej nie wiedział, że próbuje okraść samochodu naszej lekkoatletki.
Polska sportsmenka sama poradziła sobie z włamywaczem. Po pojmaniu złodzieja lekkoatletka przekazała mężczyznę w ręce policji. Niestety, przy okazji interwencji Włodarczyk doznała urazu mięśnia i w związku z kontuzją już wkrótce czeka ją operacja. Sama mistrzyni żartobliwie wspomniała, że po zakończeniu kariery może będzie walczyła w MMA albo UFC, bo jak sama napisała: "oberwało się sprawcy, oj oberwało".

To jest materiał Premium

Dołącz do Premium i odblokuj wszystkie funkcje dla materiałów Premium:

czytaj słuchaj skracaj

Dołącz do premium
Odpowiedź na pytanie przygotowana przez Onet Czat z AI:
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później.
Wyczerpałeś dzienny limit konwersacji z Onet Czatem z AI. Spróbuj ponownie jutro. Pamiętaj, że wciąż możesz korzystać z treści na Onecie!