W aktualnym wydaniu tygodnika Auto Świata pokazujemy niektóre genewskie premiery, ale więcej ich zobaczycie na naszej stronie internetowej, na której już od wtorku będziemy prezentować kolejne nowe samochody oraz wydarzenia towarzyszące targom. Wiele z tych nowości niemal od razu znajdzie się w europejskich salonach sprzedaży, również u nas.

Jednak – jak wiemy – na razie sprzedaż nowych samochodów w Polsce stanowi niecałe 30 proc. rocznego rynku. Reszta to auta używane, w większości importowane z zagranicy. Opisujemy 10 takich hitów, które przed rokiem sprowadzono w największej liczbie i które cieszyły się największym powodzeniem u kupujących. Dziś mamy też specjalny przewodnik po targach branży gazowej GasShow, otwartych 5 i 6 marca w warszawskim Expo XXI.

Foto: ACZ / Auto Świat

Zapraszamy także na nasze łamy, do iPada i na oraz na nasz profil na Facebooku. W tej chwili mamy już ponad 100 tys. fanów. Ich liczba wciąż rośnie. A skoro już jesteśmy przy nowoczesnych mediach, to przypominamy o cotygodniowej wersji Auto Świata na tablety, w której oferujemy odbiorcom nie tylko to, co publikujemy w wersji drukowanej, lecz także dodatkowe zdjęcia i filmy.