Polecamy motoryzacyjne nowości jak m.in. Volkswagen Transporter T6, Jaguar XF i Mazda CX-3. Dzielimy się wrażeniami z jazdy Toyotą iRoad, oryginalnym pojazdem miejskim oraz wrażeniami z jazd benzynowa wersją Lexusa NX 200t.

Nasi dziennikarze porównali małe auta w wersji kombi. Nasz długodystansowy Mitsubishi Space Star trafił do planowego serwisu. Jak ocenili go mechanicy?

Sprawdziliśmy 53 opony o rozmiarze 185/60 R 15. Które z nich są warte polecenia?

Z najnowszego „Auto Świata” dowiemy się także skąd biorą się błędy w pomiarach policyjnych wideorejestratorów. Natomiast z drugiej ręki polecamy Volvo S60 oraz przegląd 8 kompaktowych kombi z dieslem w cenie 10-20 tys. zł.

A jeśli jesteście fanami pojazdów sprzed lat, to polecamy najnowsze wydanie naszego magazynu „Auto Świat Classic”, w którym

Foto: ACZ / Auto Świat

Zapraszamy także na nasze łamy, do iPada i na oraz na nasz profil na Facebooku. W tej chwili mamy już ponad 100 tys. fanów. Ich liczba wciąż rośnie. A skoro już jesteśmy przy nowoczesnych mediach, to przypominamy o cotygodniowej wersji Auto Świata na tablety, w której oferujemy odbiorcom nie tylko to, co publikujemy w wersji drukowanej, lecz także dodatkowe zdjęcia i filmy.