Od kilku dni obowiązują już przepisy, które regulują zasady jazdy na hulajnogach, wrotkach czy deskorolkach. Przedstawiamy te zasady, oceniamy je z punktu widzenia innych uczestników ruchu, na co powinni uważać kierowcy.

Wybrane tematy numeru 21/2021 Auto Świata

  • Nowości: rodzina Audi A6 Avant powiększy się o piękną limuzynę e-tron, czyli z napędem na prąd. Auto prezentuje się imponująco. Opel natomiast przedstawił nową wersję legendarnej Manty, również z elektrycznym napędem. Nowością z Francji jest natomiast DS9, którym mieliśmy okazję jeździć. Fiat wprowadza do sprzedaży Tipo Crossa w uterenowionym stylu. 
  • Testy: testowaliśmy zarówno elektryki, jak i hybrydy oraz benzyniaki. Polecamy test Mitsubishi Eclipse Cross z hybrydą PHEV, Skody Superb plug-in, a także Hyundaia Elantry i nowego kompaktowego SUV-a coupe Renault Arkany. 
  • Poradnik kupującego: wybraliśmy 12 najpopularniejszych SUV-ów z różnych stron świata: od Hiszpanii, poprzez Francję, Niemcy, Czechy, Rosję po Koreę i Japonię. Co warto wybrać z tego zestawienia i gdzie produkowane są najlepsze auta tej klasy?
  • Porady: Czy warto jeszcze montować w aucie instalację LPG, jak odstraszyć kuny, które w wielu miejscach w Polsce niszczą auta i wiele innych rozmaitości poradniczych, które polecamy wszystkim kierowcom. 
  • Fascynacje: Jak jeździ wyjątkowa, choć egzotyczna wyścigówka Pagani Huayra R z wolnossącym silnikiem V12.