Jak zwykle w ostatnim wydaniu miesiąca więcej uwagi poświęcamy autom używanym. Sprawdziliśmy blisko 10 ofert sprzedaży samochodów za 10 - 20 tys. Ile są warte te auta i czy warto je kupić. Poza tym prezentujemy 3 SUV-y z dieslami i napędem 4x4, a są to Renault Kadjar, Kia Sportage i Nissan Qashqai

Wybrane tematy numeru 26-27 Auto Świata

  • Nowości: jeździliśmy nowym Mercedesem kl. C i jest to naprawdę udane auto. Prezentujemy odświeżoną Dacię Duster i nowego Peugeota 308 SW. Poza tym wiele innych nowości rynkowych Jaguara, Jeepa i Volkswagena. 
  • Testy: mamy pierwsze w Polsce testy nowego Jeepa Compassa i Subaru Outbacka. Sprawdziliśmy również Opla Mokkę 1.2 Turbo, Volkswagena Caddy 2.0 TDI, Kię Sportage z pakietem Black Edition Plus i Lexusa UX.
  • Fascynacje: Lamborghini Drive Club, czyli dynamiczne jazdy Huracanem i Urusem na torze Silesia Ring oraz drogach publicznych. 
  • Z archiwum Auto Świata: przypominamy auta i wydarzenia, które miały miejsce w grudniu 1995 roku oraz amerykańską markę Plymouth, która zakończyła działalność w 201 roku. 

Zapraszamy do punktów sprzedaży prasy i na auto-swiat.pl/subskrypcja