Wybrane tematy numeru 6/2022:

  • Nowości: autem tygodnia jest Alfa Romeo Tonale, długo oczekiwana nowość legendarnej włoskiej marki. Opisujemy również wrażenia z jazdy Toyotą AygoX, która jest zwinnym miejskim crossoverem ora Renault Magane E-Tech.  
  • Testy: w naszym cotygodniowym porównaniu Nowa Honda HR-V staje do pojedynku z Mazdą -30 i Peugeotem 2008. Polecamy także teśt Renault Clio z fabryczną instalacją gazową i BMW serii 4 w wersji 430i Gran Coupe. 
  • Porady: poza testem kamer samochodowych piszemy o tym, czy warto tankować na zapas i jak ewentualnie przechowywać paliwo. Wyjaśniamy wszystkie prawne wątpliwości związane z tzw. terenem zbudowanym.
  • Używane: prezentujemy 5 niedocenianych przez klkientów aut kompaktowych, a które w planach zakupowych warto wziąć pod uwagę. A są to auta za ok. 20 tys. zł: Citroen C4, Fiat Bravo, Peugeot 308, czy Renault Megane i Mercedes kl. A.

Polecamy to wydanie w kioskach i w elektronicznej prenumeracie, gdzie za 4,90 zł otrzymacie wszystkie wydania "Auto Świata" w miesiącu w wersji elektronicznej oraz dostęp do wydań archiwalnych i katalogów.

Auto Świat 6/2022 Foto: Auto Świat
Auto Świat 6/2022