Poza tym w sekcji o autach używanych porównanie pięciu wzorowych kombi klasy średniej z silnikami Diesla w cenie już od 20 tys. zł. A są to: Ford Mondeo, Honda Accord, Skoda Superb, Toyota Avensis i VW Passat. Które z nich warto kupić?

Wybrane tematy numeru 7- 8/2021 Auto Świata

  • Nowości: Audi prezentuje E-trona GT, sportowe auto na prąd na bazie Porsche Tycana. Sprawdzamy osiągi i ceny. Opel powraca z Mokką, zgrabnym SUV-em, który znakomicie się prowadzi. Piszemy też o tym, dlaczego samochody są coraz droższe i które zdrożały najbardziej. 
  • Testy: porównanie Hyundaia i 20, Opla Corsy i Mazdy 2. To auta nie tylko miejskie. Przetestowaliśmy Suzuki Swace, bliźniaka Toyoty Corolli oraz sprawdziliśmy, jak po face liftingu jeżdżą Opel Insignia z silnikiem 2.0 Turbo i Renault Megane z dieslem 1.5. 
  • Porady: co może zepsuć się w aucie zimą i co te usterki mówią o kondycji naszego auta, a także jak naładować akumulator podczas mrozu - to tematy a zimowe jeszcze dni. Poza tym piszemy o drogach, które komunikują się z autem i o tym, jak powstają pytania do egzaminu na prawo jazdy. 
  • Fascynacje: Bentley Flying Spur V8, luksusowa i mocna limuzyna, w specjalnej scenerii. Niesamowity samochód. 
  • Z archiwum Auto Świata: przypominamy auta i wydarzenia, które miały miejsce w lutym 1995 roku oraz nieistniejącą już markę francuską De Dion - Bouton. 
Auto Świat 7-8/2021 Foto: Auto Świat
Auto Świat 7-8/2021