Właściciel kanału na YouTube "TheNitroZyniak" wstawił film na temat swojego niebieskiego BMW M3 najnowszej generacji, a raczej na temat jego wraku.

Jak się okazało, influencer miał wypadek na autostradzie A4 na trasie z Wrocławia do Katowic. Jak poinformował, jechał na ślub kuzyna, lecz nie udało mu się tam dotrzeć, bowiem na odcinku, gdzie trwały roboty drogowe, a trasa była zwężona do jednego pasa, doszło do wymuszenia pierwszeństwa. Auto należące do firmy realizującej roboty drogowe próbowało zjechać z tymczasowo wyłączonego pasa i wymusiło pierwszeństwo na BMW.

Partnerka youtubera straciła kontrolę nad autem i uderzyła lewym bokiem w barierę energochłonną znajdującą się pomiędzy jezdniami. Po zdarzeniu na miejsce samochód sam wezwał służby. Policjanci stwierdzili, że wina jest po stronie kierowcy samochodu wyjeżdżającego z naprawianego pasa, a sprawcę pouczyli.

Na szczęście pasażerom samochodu nic się nie stało, jednak auto bardzo mocno ucierpiało w tej kolizji. Choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że samochód jest do naprawy, to według "Nitro" uszkodzeniu uległy dwie przednie ćwiartki, przednia szyba, całe zawieszenie przedniego lewego koła, do tego felgi, oba boki auta. Po inspekcji w jednym z autoryzowanych serwisów BMW wyszło też, że wyrwana jest miska olejowa i również silnik mógł ulec uszkodzeniu. Ocalał tył auta.

W związku z tym auto już raczej nie wróci na drogi, a sam youtuber powiedział, że nawet gdyby była na to szansa, on nie chciałby już nim jeździć.