• Stół dołącza do ekskluzywnej kolekcji lifestylowych produktów francuskiej marki supersamochodów
  • Przystosowany do użytkowania na morzu dzięki zaawansowanej stabilizacji żyroskopowej
  • Dopracowane szczegóły i liczne akcesoria nawiązują stylistycznie do samochodów marki Bugatti
  • Więcej takich tekstów znajdziesz na stronie głównej Onet.pl

Bugatti słynie nie tylko z zaawansowanych technicznie supersamochodów, choć to one są najważniejsze w programie francuskiego producenta. W kolekcji Bugatti znaleźć można luksusowe zegarki, eleganckie torby i walizki, piękne ubrania, a nawet designerskie meble. Wszystkie produkty z logo Bugatti łączy ekskluzywność poparta wysoką ceną. Nie inaczej jest z najnowszym produktem firmy z Molsheim.

Stół bilardowy wykończono włóknem węglowym, które nawiązuje do sportowego charakteru samochodów francuskiej marki, natomiast do konstrukcji ramy stołu użyto aluminium i tytanu. Boki szuflad wykonane są z obrabianego maszynowo, szczotkowanego i anodyzowanego aluminium. Łuzy ze stali nierdzewnej wyłożono skórą, a okucia mają tytanowe śruby i nakrętki, co ma zapobiec korozji aluminiowych elementów. Produkt spełnia standardy profesjonalnego stołu bilardowego do turniejów.

Plakietka z numerem jak w samochodach Bugatti

Unikalna tabliczka zdobi każdy stół bilardowy Bugatti, na której – podobnie jak w superautach – widnieje logotyp firmy i numer limitowanej edycji każdego produktu. W sumie powstać ma 30 stołów. Ich specjalnością będą zapewne turnieje na jachtach, ponieważ stabilizatory żyroskopowe umożliwią grę na kołyszącym statku.

Na samym stole kolekcja bilardowa się nie kończy. Są jeszcze kije z włókna węglowego z aluminiowymi końcówkami w stylu przycisków w samochodach Bugatti. Do zestawu akcesoriów należą jeszcze: uchwyt na kije z 13-calowym ekranem dotykowym umożliwiającym śledzenie wyników, lampa LED wykończona włóknem węglowym, pojemnik na kredę w kolorze czarnym z anodyzowanego aluminium, szczotka do czyszczenia i walizka wykonana ze skóry Bugatti do transportu bil.

Jako specjalny gadżet każdy właściciel dostanie pięknie zapakowany nośnik pamięci USB z filmem, na którym będzie mógł prześledzić etapy produkcji swojego ekskluzywnego stołu. Pierwszy oficjalny stół bilardowy Bugatti zostanie dostarczony do klienta w czerwcu. Jego cena to po dzisiejszym kursie 1 142 500 zł (250.000 euro). A kije i cała reszta? Wszystkie akcesoria są w cenie!