Przez dziesięciolecia wielu artystów wykorzystywało motyw marki Chevrolet i jej samochodów w swoich piosenkach. Do dzisiaj nazwa ta pojawiła się w tekstach ponad 600 utworów. Teraz wasza kolej, aby zostać gwiazdą dzięki konkursowi piosenki Chevroleta.

Chevrolet rozpisał nowy otwarty konkurs piosenki na platformie internetowej musicnation.com, aby pomóc obiecującym grupom i wykonawcom zaistnieć na rynku. Do 19 lutego grupy lub wykonawcy mogą przesyłać swoje utwory na adres http://chevrolet.musicnation.com. Wszystkie piosenki muszą zawierać słowo „Chevrolet" lub „Chevy".

Między 19 lutego a początkiem marca wszystkie nadesłane z całego świata prace zostaną ocenione przez jury, w skład którego wejdą dyrektorzy Chevrolet Europe i przedstawiciele Music Nation. Zwycięski utwór zostanie umieszczony na płycie Chevrolet Legends CD: Volume 2, która będzie powielona w co najmniej 500 000 egzemplarzy.

Nie trzeba dodawać, że fani też mogą głosować na swój ulubiony utwór. Zwycięzca publiczności otrzyma nagrodę w wysokości 500 USD.

Zainteresowani udziałem w konkursie Chevrolet Music Nation mogą przesłać swój utwór do 19 lutego tutaj