Przypominamy, że w ramach kampanii pod nazwą „Bezpieczna autostrada” zaplanowano 20 eventów, które odbywają się w Miejscach Obsługi Pasażerów (MOP-ach). Organizatorem i pomysłodawcą cyklu jest Compensa, a patronat honorowy nad cyklem objęła Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Za nami już 14 imprez, podczas których odbywają się pokazy pierwszej pomocy dla dzieci i dorosłych, zabawy i konkursy, a także rozdawane są broszury i książki z zasadami poruszania się po autostradach dla dzieci i dorosłych. Organizatorzy Bezpiecznej Autostrady prowadzą też szkolenia i kursy e-learningowe dla pracowników najważniejszych stacji A1, A2 i A4, a także pracowników obsługi autostrad. W ramach kampanii prowadzony jest również konkurs Autobezpieczni, w którym można wygrać m.in. kurs bezpiecznej jazdy oraz pakiet ubezpieczeń OC i autocasco. Najbliższe spotkanie odbędzie się 11 sierpnia na MOP-ie PARMA na autostradzie A2, na odcinku Łódź-Warszawa.

Na stronie kampanii zorganizowany jest także konkurs dla kierowców, w którym do wygrania jest pakiet Ubezpieczeń Komunikacyjnych Compensy, udział w Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara, a także wiele atrakcyjnych nagród. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Przypominamy, że w ramach kampanii pod nazwą „Bezpieczna autostrada” zaplanowano 20 eventów, które odbywają się w Miejscach Obsługi Pasażerów (MOP-ach). Organizatorami cyklu są Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa i Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Łodzi, a patronat honorowy nad cyklem objęła Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Szczegółowy kalendarz eventów dostępny jest na stronie kampanii: http://bezpiecznaautostrada.pl.