Gymkhana 2020 jest całkowicie inna od tych z ostatnich lat. Po pierwsze, Kena Blocka, którego specjalnością były długie i efektowne slajdy, zastąpił „latający” Travis Pastrana, którego znamy głównie z szalonych wyczynów na motocyklach crossowych. Po drugie, po 10 latach przerwy bohaterem Gymkhany ponownie jest Subaru, które zbudowało na tę okoliczność 862-konny model STI!

Jedenasta oficjalna odsłona filmu Gymkhana pojawiła się już w serwisie YouTube i robi piorunujące wrażenie. Wideo powstało w nadmorskim mieście Annapolis w stanie Maryland – rodzinnym mieście Travisa Pastrany. Jak można się domyślić obfituje w szalone skoki, w tym nad kanałem i pędzącą po nim łodzią wyścigową.

Film okraszony jest też efektownymi slajdami w centrum miasta, bardzo szybkimi przejazdami na wiejskich drogach i gościnnym występem... nowego Subaru BRZ. Oczywiście nie zabrakło też akcentów, z których znany jest nowy kierowca Gymkhany – na końcu filmu pojawili się w deskorolkarze i młody chłopak na BMX wykonujący backflipa – specjalność Travisa Pastrany.