Obchodząca 120-lecie istnienia marka Harley-Davidson uosabia w sobie wszystko, co amerykańskie. W takim duchu też będzie można spędzić weekend 23-24 września 2023 r. W czasie dwudniowej imprezy gościom towarzyszyć będą ryczące silniki kultowych motocykli, amerykańskie samochody oraz moc atrakcji, w tym koncerty Afromental, Hunter, K-Leah i Bad Choizz.

 Foto: Twin Peaks Harley-Davidson

Na gości podwarszawskiego hotelu Holiday Inn w Józefowie czeka też dodatkowa atrakcja - jazdy testowe motocyklami Harley-Davidson w ramach Harley on Tour. Do dyspozycji będzie aż 20 najnowszych maszyn marki. Na imprezie będzie prezentowany również najnowszy model Harley-Davidson – CVO Street Glide.

 Foto: Twin Peaks Harley-Davidson

Na miłośników motoryzacji czekać będą także amerykańskie samochody. Specjalną strefę przygotuje Jeep. Pośród najnowszych modeli marki zobaczyć będzie można tam też elektrycznego Avengera.

 Foto: Twin Peaks Harley-Davidson

W ramach typowo amerykańskich rozrywek w weekend odbędą się zawody w siłowaniu na ręki, pokazy amerykańskiego futbolu. Będzie się też można sprawdzić w Rodeo oraz w rzucaniu toporkami. Będzie także strefa dla dzieci, park linowy, mini golf oraz Giga gry.

 Foto: Twin Peaks Harley-Davidson

Na takiej imprezie nie mogło także zabraknąć foodtrucków z amerykańskim menu, a hotel Holiday Inn serwować będzie barbecue. Każdego dnia zaplanowane są po dwa koncerty. Na scenie zobaczymy grupę Afromental, zespoły Hunter oraz Bad Choizz oraz wokalistkę K-Leah.

 Foto: Twin Peaks Harley-Davidson

Organizator informuje, że każda osoba, która przyjedzie na imprezę motocyklem, otrzyma 30 proc. rabat przy zakupie biletu na wejściu, a każda osoba, która zarejestrowała się na jazdę próbną (i ma potwierdzenie rezerwacji jazdy) otrzyma wejściówkę bezpłatnie.

Szczegółowe informacje można znaleźć pod poniższymi linkami: