Bardzo duże zainteresowanie z jakim spotkała się pierwsza odsłona oferty Hyundai Abonament wpłynęła na decyzję marki o jej kontynuacji w oparciu o zmodyfikowane, jeszcze bardziej korzystne warunki.

Hyundai Abonament w aktualnej formie opiera się na 13 miesięcznej umowie - w tym jeden miesiąc bez opłaty, na koniec której klient oddaje samochód i otrzymuje propozycję wynajmu nowego auta na równie atrakcyjnych warunkach. Co istotnie, użytkownik nie ponosi wpłaty wstępnej, ani opłaty końcowej. Płaci jedynie co miesiąc stałą ratę, w której zawarte są także korzystne elementy dodatkowe.

Ofertę abonamentową na tle standardowego kredytu lub leasingu wyróżniają:

- kompleksowa obsługa serwisowa w całej sieci ASO Hyundai

- komplet opon zimowych wraz z wymianą

- pełen pakiet ubezpieczenia OC+AC+NNW

- całodobowa opieka Assistance

- samochód zastępczy

- wsparcie opiekuna Klienta

W drugiej edycji programu Hyundai Abonament poszerzano gamę dostępnych modeli, a raty brutto skalkulowano na jeszcze bardziej korzystnym poziomie. Aktualnie w programie dostępne są modele: i20, ix20, i30, i30 wagon, nowy model Elantra, Tucson, i40 oraz i40 wagon. Kwota miesięcznej raty wynosi odpowiednio od 799 do 1 949 złotych brutto.

”Zainteresowanie programem Hyundai Abonament przerosło nasze oczekiwania. Zaoferowaliśmy innowacyjny sposób na zapewnienie mobilności bez konieczności zakupu samochodu, a Klienci szybko docenili rynkową unikatowość tej oferty.” - powiedział Tomasz Sumelka, Dyrektor Sprzedaży Hyundai Motor Poland. ”Założyliśmy, że zrealizujemy nasz program w przeciągu kwartału, jednak już po 1,5 miesiąca udało się rozdysponować wszystkie, dostępne w ofercie samochody.”- dodał.