Remont został przeprowadzony na wrocławskiej ul. Marca Polo, prowadzącej do osiedla Olimpia Port. Drogowcy zrobili tam nową jezdnię, a także szeroki chodnik. Obok znalazło się nawet miejsce dla ławek. Przebudowany został także wjazd na tę ulicę przy Mostach Chrobrego. Pomiędzy nimi nieruszony został jednak stumetrowy odcinek drogi, na którym kompletnie została zniszczona nawierzchnia z kostki brukowej.

Na remont stumetrowego odcinka drogi trzeba będzie poczekać

Za oba remonty odpowiadała ta sama spółka — Wrocławskie Inwestycje. "Chyba oba remonty nie zbiegły się projektantom na mapie" — drwią kierowcy, cytowani przez portal tuwroclaw.pl. "Tak miało być. Ulica Marca Polo niebawem zmieni bieg. Fragmentu, na którym została nawierzchnia z kostki, w przyszłości nie będzie" — odpowiada Krzysztof Świercz z Wrocławskich Inwestycji.

Ile więc trzeba będzie poczekać na remont odcinka ze zniszczoną nawierzchnią z kostki brukowej? "Jakieś kilka lat" — odpowiada przedstawiciel Wrocławskich Inwestycji. Obecnie tworzone są projekty, ale nawet gdy zostaną skończona, budowa nie ruszy od razu.

Źródło: tuwroclaw.pl