Nigdy wcześniej zakupy nie sprawiały takiej przyjemności jak obecnie. Wystarczy bowiem skorzystać z dobrego konfiguratora, by wybrać meble do kuchni, sprzęt RTV do salonu, zestaw ogrzewania do domu czy również nowy samochód. Za każdym razem by wybrać nowy produkt i dopasować do swoich potrzeb wcale nie trzeba wybierać się do salonu. Nie ruszając się z domu możemy zadbać o produkt skrojony na miarę – taki jaki sobie wymarzyliśmy i jakiego naprawdę potrzebujemy.

Poprzez konfigurator można także wybrać i dopasować opony do swojego samochodu. I to nie tylko do nowego, ale także używanego. Wydawać by się mogło, że to nic szczególnego. Nic bardziej błędnego! Dobrze wiedzieć, że konfigurator konfiguratorowi nie równy. Wniosek jest oczywisty. Jeśli korzystać, to tylko z najlepszych rozwiązań na rynku. A jednym z najlepszych jest to co przygotowano w ogólnopolskim serwisie Hurtopony.pl.

Prawdziwy wybór

Po czym poznać wyśmienite narzędzie wspomagające kierowców przy zakupach? Liczy się już pierwsze wrażenie. Nawet gdy stronę Hurtopony.pl odwiedzimy po raz pierwszy to i tak z łatwością znajdziemy konfigurator opon wraz z kluczowi opcjami – wyborem według rozmiaru oraz pojazdu. Na tym jednak nie koniec.

Zadbano także o odpowiednie kategorie, których próżno szukać w internecie. W końcu świat opon nie kończy się jedynie na samochodach osobowych, dostawczych czy ciężarowych. W serwisie znajdziemy także opony rolnicze, terenowe, przemysłowe, motocyklowe czy też do quadów i skuterów. Nie zapomniano także o użytkownikach kosiarek, koparek, gokartów, wózków widłowych czy golfowych. W Hurtopony.pl znajdziemy również opony do wózków inwalidzkich oraz taczek. Do tego nie zapomniano o coraz popularniejszych oponach z homologacją pod konkretne marki i modele samochodów. Na tym nie koniec.

Foto: Hurtopony

Imponująca zawartość

Trudno o drugie równie zaawansowane rozwiązanie na rynku. Docenimy je nie tylko ze względu na wygodę obsługi, gdzie krok po kroku dobierzemy opony do naszego samochodu. Konfigurator Hurtopony.pl wyróżnia się czymś jeszcze – imponującą zawartością. Tak obszernego katalogu próżno szukać w innych miejscach.

Twórcy konfiguratora zadbali o nadzwyczaj bogatą listę marek. Nie jest przesadą stwierdzenie, że w konfiguratorze każdy znajdzie swój pojazd. Prócz marek samochodów, które są oficjalnie dostępne w naszym kraju nie zabrakło także firm, których pojazdy mogą się wydawać dość egzotyczne na naszych drogach. Stąd jakże imponujący katalog producentów samochodów spoza Europy: Ameryki, Chin, Indii, Japonii. Wniosek jest jeden – bez względu na to czym jeździmy to w konfiguratorze Hurtopony.pl znajdziemy odpowiednie ogumienie do swojego pojazdu. Na dodatek zawsze możemy liczyć na pomoc profesjonalnej ekipy, która udzieli wyczerpujących informacji (wystarczy skorzystać z wygodnej opcji czatu z konsultantem w godzinach pracy).

Bez pomocy nie zostaną nabywcy także tych samochodów, których nie sposób przeoczyć na ulicach. Ile razy widzieliście Bugatti Chiron czy Ferrari LaFerrari na ulicy? A ile razy szukaliście opon do tego niezwykłego samochodu? W Hurtopony.pl bez trudu znajdziecie wszystkie kluczowe informacje łącznie z tym, jakie opony dostępne są na przednią i tylną oś. W końcu nie wszystkie samochody wyposażone są w ten sam rozmiar z przodu i z tyłu. Niby oczywiste, ale nie zawsze dostępne w innych serwisach internetowych.

Wyśmienite kompendium wiedzy

Konfigurator to także świetne kompendium wiedzy. Prócz rozmiaru opon dowiemy się także jakie felgi pasują do naszego auta, jaka jest średnica otworu centralnego, ile potrzebujemy śrub, jaki jest rozstaw śrub czy zastosowany rodzaj gwintu. Tak szczegółowe informacje docenią przede wszystkim fachowcy (wbrew pozorom nie tylko wulkanizatorzy, ale i pracownicy serwisów mechanicznych). Niemniej także i bardziej dociekliwi nabywcy samochodów będą w pełni usatysfakcjonowani.

Oczywiście im bogatsza oferta tym lepiej. Ale zapewne nie raz znaleźliśmy się w sytuacji, gdy lista dostępnych produktów jest tak długa, że trudno wybrać optymalny model. I na to jednak znaleziono rozwiązanie. Szukając odpowiednich opon możemy określić interesujący zakres cen, by ułatwić wskazanie odpowiedniego produktu. To jednak nie wszystko. Konfigurator wskaże nam najlepsze opony według etykiet. Poznamy zatem od razu faworytów w takich kategoriach jak super cicha, najlepsza przyczepność czy niskie zużycie paliwa. Trudno docenić tak istotne ułatwienia. Pamiętajmy przy tym, że w razie jakichkolwiek wątpliwości możemy poprosić o pomoc profesjonalnego konsultanta. Wystarczy skorzystać z wygodnego czatu w godzinach pracy.

Foto: Hurtopony

Bezpiecznie

Wbrew pozorom zakupy nie kończą się tylko na wyborze i zamówieniu określonych opon. Równie istotne jest to jaki towar kupujemy. W Hurtowni Opon otrzymamy wyłącznie pełnowartościowe produkty z bieżącej produkcji. Nie ma zatem ryzyka, że dotrze do nas zestaw opon, które zdecydowanie za długo zalegały w magazynach. W Hurtopony.pl dokłada się wszelkich starań, by opony były jak najnowsze. Choć zgodnie z polskimi przepisami za opony pełnowartościowe traktuje się opony nie starsze niż 36 miesięcy do daty produkcji to w przypadku Hurtowni Opon dominują przede wszystkim modele nie starsze niż 18 miesięcy.

Na dobre opony nie trzeba długo czekać. Jeśli tylko dostępne są w magazynie to wysyłka odbywa się w ciągu 24 godzin. Każda przesyłka realizowana przez renomowaną firmę DPD jest monitorowana, więc z łatwością można sprawdzić co się dzieje z naszą paczką. Standard Hurtopony.pl to również bezpłatne ubezpieczenie przesyłek, bezpieczne płatności (także ratalnie) czy możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni w przypadku osoby fizycznej. A to nie wszystko. Przy zakupie min 2 sztuk Firma dostarcza zakupione produkty bezpłatnie na terenie całego kraju. Trudno oczekiwać czegoś więcej.

Cóż zatem pozostaje? Wystarczy odwiedzić stronę Hurtopony.pl, by wybrać optymalne ogumienie. I to nie tylko przed sezonem zimowym czy letnim (zwykle dopiero wówczas wielu kierowców przypomina sobie o oponach). Nie zapominajmy o tym, że żywotność dotyczy także opon, więc może się okazać, że już w trakcie sezonu lepiej wymienić ogumienie na nowe. W końcu to one mają ogromny wpływ na nasze bezpieczeństwo bez względu na to czy mamy do pokonania oblodzoną górską trasę czy też miejską wilgotną drogę do pracy, szkoły czy do domu.