Opel Marcina Dorocińskiego to praktyczne kombi w najwyższej wersji wyposażenia Elite. Czarny lakier Mineral podkreśla dynamiczne linie Insignii, a z jej sportowym charakterem idealnie komponuje się turbodoładowany dwulitrowy silniki benzynowy o mocy 260 KM zestawiony z 8-biegową przekładnią automatyczną i napędem na wszystkie koła z funkcją wektorowania momentu obrotowego.

- Marcin Dorociński był jedną z pierwszych osób w Polsce, które miały okazję usiąść za kierownicą nowej Insignii i przetestować jak świetnie i komfortowo się ją prowadzi. Wybrana przez niego wersja potwierdza, że dzięki dużym możliwościom konfiguracji wyposażenia tego modelu, Marcin stworzył samochód idealnie dopasowany do swojego stylu życia – powiedział Wojciech Mieczkowski.

- Na co dzień potrzebuję eleganckiego samochodu, którym można pojechać na premierę teatralną, jak i praktycznego auta, świetnie nadającego się do podróżowania z rodziną oraz realizacji moich licznych pasji – powiedział Marcin Dorociński. - Wybrana przez mnie Insignia Sports Tourer idealnie odpowiada na te potrzeby. To najpiękniejsze kombi na rynku, a prowadzenie tego samochodu daje niesamowicie dużo radości z jazdy – dodał aktor.

Wybrany przez Marcina Dorocińskiego model został wyposażony w liczne funkcje zapewniające komfort i bezpieczeństwo, takie jak sportowe fotele z funkcją masażu w fotelu kierowcy, podgrzewane koło kierownicy oraz osobisty opiekun kierowcy – system Opel OnStar z funkcją rezerwacji hotelu i informacją o parkingu. Są też wyświetlacz projekcyjny HUD (Head‑up Display) oraz najnowszej generacji matrycowe reflektory IntelliLux LED.

Bogate wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa uzupełniają także takie rozwiązania jak adaptacyjny tempomat z funkcją automatycznego hamowania awaryjnego, asystent pasa ruchu z automatyczną korektą toru jazdy i ostrzeżeniem przed niesygnalizowaną zmianą pasa oraz panoramiczna kamera 360°. Przyjemność z jazdy zwiększa duże, panoramiczne okno dachowe, które pozwala obserwować niebo oraz system nagłośnienia Bose z ośmioma wysokowydajnymi głośnikami.

Oczywiście korzystanie z dużego bagażnika nowej Insignii Sports Tourer o maksymalnej pojemności 1665 litrów także jest bardzo wygodne. Tylną klapę można otworzyć i zamknąć, wykonując odpowiedni ruch stopą pod tylnym zderzakiem. Komfortu dopełnia zdalnie sterowane ogrzewanie postojowe.