Podczas salonu samochodowego w Paryżu poznamy wersję produkcyjną 7-osobowej nowej Skody, która będzie klonem produkowanego także w Kvasinach Seata. Wciąż trwają spekulacje dotyczące ostatecznej nazwy. Był Showman, a ostatnio Kodiaq (niedźwiedź brunatny z wyspy Kodiak).

Zmodernizowana będzie także Skoda Superb, która otrzyma nową digitalną deskę rozdzielczą, która będzie oferowana równolegle z analogową. W wyposażeniu znajdzie się indukcyjna ładowarka telefonu oraz nowe wzory obręczy kół z metali lekkich.

Kolejną nowością w tym  modelu będzie czterocylindrowy silnik wysokoprężny o pojemności skokowej 2.0 l i mocy 240 KM. Nadal nie będzie hybrydowej wersji Skody Superb.

Interesujące informacje dotyczą Skody Octavii, która dostanie adaptacyjne zawieszenie, które dostępne będzie z silnikami o mocy od 150 KM.  Najmniejszym w ofercie będzie trzycylindrowy silnik benzynowy o pojemności skokowej 1.0 l TSI. Natomiast Octavia RS230 otrzyma napęd 4x4 z manualną przekładnią.

Definitywnie zakończony został projekt nowej generacji Skody Roomster, która nie wejdzie do produkcji, chociaż przygotowane pochłonęło znaczne nakłady finansowe.