Auto Świat nr 2 już w sprzedaży. W tym wydaniu radzimy m.in, jakie aplikacje i urządzenia warto mieć w samochodzie, żeby jeździć bezpiecznie i nie płacić kosztownych mandatów

Wybrane tematy numeru 2/2022:

  • Nowości: kilku samochodowych producentów pracuje nad nowymi wersjami kultowych modeli. Pokazujemy m.in jak może wyglądać współczesny Citroen 2 CV czy Trabant. Rozmawiamy też z prezesem Alfy Romeo o planach włoskiego producenta na najbliższe lata. 
  • Testy: przedstawiamy najtańsze auta z napędem 4x4, takie, które kosztują mniej niż 100 tys. Wśród nich nie tylko Dacia Duster, ale Łada Niwa i ich dość liczni konkurenci cenowi. 
  • Porady: zrobiliśmy profesjonalny test 13 żarówek H7 różnych producentów. Sprawdziliśmy, które świecą najlepiej i najdłużej. Polecamy Waszej uwadze. 
  • Używane: prezentujemy niezwykle popularnego i trwałego Hyundaia i20. Poza tym sprawdzamy, jak się spisują po kilku latach takie auta jak Fiat 500, Mini czy New Beetle. Niektóre można kupić już za 5 tys. zł.  
  • Polecamy to wydanie w kioskach i w elektronicznej prenumeracie (auto-swiat.pl/subskrypcje), gdzie za 4,90 zł otrzymacie wszystkie wydania Auto Świata w miesiącu w wersji elektronicznej oraz dostęp do wydań archiwalnych i katalogów Auto Świata - Samochody Używane, Nowości, SUV-y i Crossovery. 

Życzymy miłej lektury