W Londynie został zatrzymany Robert N. ps. Frog. O zatrzymaniu na swoim koncie na Twitterze poinformowało RMF FM. Ten uznawany za najbardziej znanego polskiego pirata drogowego poszukiwany był listem gończym warszawskiego sądu.

Od października 2021 r. Frog był poszukiwany listem gończym, ponieważ w styczniu ubiegłego roku nie stawił się do odbycia kary półtora roku więzienia za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Do zatrzymania doszło w niecały tydzień po tym, jak Sąd Okręgowy w Warszawie prawomocnie uniewinnił Roberta N. ps. Frog w sprawach, które dotyczyły rajdów po ulicach Warszawy i pod Kielcami. Do wyroku uniewinniającego mogły przyczynić się zarówno policja, jak i prokuratura, które oskarżyły słynnego pirata drogowego o przestępstwa, których nie popełnił.

Fakt zatrzymania Froga potwierdziła także policja. Jak możemy dowiedzieć się z komunikatu, akcja została przeprowadzona 26 stycznia rano i była efektem współpracy funkcjonariuszy z pionu kryminalnego policji oraz komendy stołecznej oraz policjantów z Wielkiej Brytanii.