• Dla konesera dobrego brzmienia i fana motoryzacji
  • Ambitne ceny godne marki Lamborghini

Ze słuchawkami od Lamborghini jest trochę tak jak z perfumami od Armaniego. Jeśli nie możesz mieć garnituru, zapach da ci namiastkę luksusu. Tyle że w przypadku słuchawek różnica w cenie jest jednak trochę większa.

O tym, że Lamborghini chętnie współpracuje z markami luksusowych produktów, wiemy nie od dziś. Nowa lifestylowa kolekcja składa się z zestawów bezprzewodowych słuchawek nausznych z aktywną redukcją szumów MW65 i bezprzewodowych słuchawek dousznych MW07 Plus.

„Dźwięki są nierozerwalnie związane z Lamborghini: niepowtarzalne brzmienie wolnossącego silnika Lamborghini ma niesamowicie zmysłową i emocjonalną siłę przyciągania” – tak współpracę obu marek premium opisuje Katia Bassi, szefowa marketingu i komunikacji Automobili Lamborghini. „Zarówno Lamborghini, jak i Master & Dynamic wyróżnia zdolność do perfekcyjnego połączenia szlachetnego designu i krystalicznego brzmienia” – dodaje.

Słuchawki bezprzewodowe w kolorach i z materiałów używanych w Lamborghini

Zarówno nauszne, jak i douszne słuchawki dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: srebrzysty metal, jasnoszaro-żółta alcantara i czarny metal plus czarno-żółta alcantara. Wybór alcantary nawiązuje do wykończenia wnętrz Lamborghini, w których włoski producent chętnie stosuje ten szlachetny materiał. Design wykonanych z lekkiego acetatu słuchawek dousznych MW07 Plus nawiązuje do detali stylistycznych Lambo, a etui do przechowywania i ładowania mają matowe powierzchnie. Tu także dostępne są trzy zestawy kolorystyczne: błyszczący biały ze srebrnym etui oraz błyszczący lub matowy czarny w czarnym etui – da słuchawka ozdobiona jest żółtym motywem w kształcie litery Y.

Słuchawki można zamawiać w online'owym sklepie Lamborghini lub Master & Dynamic. Ceny są godne marki supersamochodów – nauszne MW65 kosztują 571 euro, w przeliczeniu na złotówki ponad 2550 zł, a douszne – 371 euro (1660 zł).