Pierwsze miejsce Łukasza Bartoszuka z Fundacji Driver Racing Program, w Finale kat. DD2 Max II Rundy Rotax Euro Challenge, który odbył się we włoskim Castelletto. Dzięki temu zwycięstwu Polak prowadzi w generalnej klasyfikacji Euro Challenge.

Przypomnijmy, że miesiąc temu Łukasz stanął na II miejscu podium I Rundy Mistrzostw Rotax Euro Challenge w Genk (Belgia), to najwyższe miejsce Polaka w tej serii kat. DD2 Max. Natomiast w miniony weekend Łukasz pobił własny rekord zajmując najwyższe miejsce na podium w Castelletto (Włochy).

Łukasz Bartoszuk związany jest z kartingiem od dziecka. Obecnie jest instruktorem Szkoły Gokartowej dla dzieci na warszawskich torach F1Karting i Kartingowy Narodowy, prowadzi również szkolenia indywidualne dla dzieci i dorosłych. W Polsce startuje w serii Rotax Max Challenge Poland, pod opieką Fundacji Miłośników Sportów Motorowych Racing Driver Program. Jest Mistrzem Polski 2015 w kat. DD2 Max i Senior Max oraz zdobywcą biletu na Finał Światowy Rotax Grand Finals 2015. Dwukrotnie wygrał Internation Rotax Poland Trophy w 2013 i 2015 r.