Odbędzie się ona w towarzystwie wyspecjalizowanego mechanika, który na co dzień opiekuje się tym zabytkiem. Za drewnianą kierownicą tego auta można zasmakować ducha klasycznej motoryzacji. Szereg smakowitych detali wnętrza pozwala przenieść się do epoki, w której przedmioty nie były tak doskonałe technologicznie jak dziś, ale były niebywale piękne. Model z lat 60. napędza silnik o pojemności 1800 cm3 o mocy 108 KM, ukryty pod harmonijnymi liniami czerwonej karoserii. Utrzymana w idealnym stanie całość, czyni ten egzemplarz P 1800 prawdziwym kąskiem dla koneserów – to jeden z najlepiej zachowanych egzemplarzy w Polsce.

To jednak nie wszystko. Gdy opadną emocje po tej sentymentalnej przejażdżce, zwycięzca otrzyma kluczki do drugiego Volvo, najnowszego V40 T5 R-Design. Pod maską tego auta znajdziemy silnik Drive-E o mocy 245 KM współpracujący z ośmiostopniowym automatem. Weekend z tym hot-hatchem na pewno na długo pozostanie w pamięci.

Gorąco zapraszamy do licytacji wszystkich fanów motoryzacji, a przy tym ludzi o dobrych sercach - wylicytowana kwota trafi w całości na konto fundacji „Akogo?” Ewy Błaszczyk, pomagającej w leczeniu dzieci z najpoważniejszymi urazami mózgu.

Nowy serwis ułatwia internautom pomaganie, organizacjom pozarządowym zbieranie środków na wybrany cel, a firmom organizowanie akcji CSR. To pierwsze takie miejsce w sieci - bez żadnych opłat i prowizji.

Organizatorem aukcji na platformie może zostać każda organizacja pożytku publicznego oraz firmy, które współpracują z fundacjami. To właśnie do firm skierowana jest kampania „Podziel się tym, co masz najlepszego”, która promuje start serwisu i zachęca do niesienia pomocy innym.

Ambasadorzy akcji, Anna Dymna, Ewa Błaszczyk i Jurek Owsiak pokazują, jak może wyglądać dobroczynność online. To właśnie ich fundacje są trzema pierwszymi zarejestrowanymi na platformie organizacjami pożytku publicznego i prowadzą zbiórkę funduszy. Przedstawiciele biznesu, instytucji i mediów otrzymali zaproszenie do wystawienia przedmiotów na zorganizowanych przez nich aukcjach charytatywnych.

Jak wygląda dobroczynność online? Aukcje charytatywne pojawiały się już wcześniej na stronach Allegro.pl Ale od teraz prowadząc zbiórkę pieniędzy fundacja może zachęcać nie tylko do licytowania wystawionych przez siebie przedmiotów. Na nowej platformie można gromadzić społeczność wokół ustanowionego celu zbiórki i zachęcać użytkowników do przyłączenia się do akcji i wystawiania przedmiotów na sprzedaż. Całkowity dochód ze wszystkich aukcji jest przekazywany na konto ich organizatora. Całkowity, bo Allegro nie pobiera opłat za wystawianie ofert, a PayU, partner finansowy platformy, obsługuje płatności online nie pobierając prowizji.