Wybrane auta, w zależności od modelu, są dostępne w cenach nawet do 24 000 zł niższych niż oferta cennikowa. Opel Insignia jest dostępny w cenie niższej nawet o 18 000 zł, ponadto wybrane pakiety wyposażenia dodatkowego do tego modelu są dostępne za mniej niż połowę ceny, co pozwala na dodatkową oszczędność. Astrę hatchback lub kombi czwartej generacji z silnikiem 1.4 o mocy 140 KM i fabryczną instalacją LPG można teraz kupić nawet o 17 500 zł taniej. Wersja sedan tego modelu to oszczędność do 14 500 zł. Wśród wyprzedażowych okazji znajdziemy również kompaktowego SUVa Mokkę w cenie niższej nawet o 7 000 zł oraz miejską Corsę z upustem o wartości do 5 000 zł. Pozostałe modele są dostępne w równie atrakcyjnych ofertach.

Modele Opla, kupowane przez klientów indywidualnych, zdominowały w tym roku wiele popularnych segmentów rynku. Jeden z bestsellerów Opla – kompaktowa Astra, ze sprzedażą 3 879 sztuk w 2015 roku, zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii. Liderami swoich segmentów zostały także miejski SUV Mokka (2 820 sztuk) oraz rodzinny minivan Meriva (1 439 sztuk).

- W minionym roku ponad 17 proc. więcej klientów indywidualnych wybrało samochody naszej marki. Liczymy na to, że oferta wyprzedażowa oraz bardzo dobre nowe modele ugruntują pozycję Opla wśród liderów sprzedaży na polskim rynku – powiedział Wojciech Mieczkowski.

Z bardzo dobrym przyjęciem w Polsce spotkała się nowa Astra. Ten produkowany w Polsce model zebrał wiele pochlebnych recenzji i nagród branżowych. Nowa Astra hachback oferuje bogate wyposażenie standardowe – manualną klimatyzację, radio CD 300 z łączem Bluetooth i portami USB i AUX-in, przednie reflektory halogenowe ze światłami do jazdy dziennej w technologii LED, elektrycznie sterowane, podgrzewane lusterka w kolorze nadwozia oraz centralny zamek. Model ten z roku produkcji 2015 jest teraz oferowany ze specjalnym rabatem o wartości 4 000 zł.