Podczas Warsaw Caravaning Festiwal będzie można zobaczyć kampery oraz przyczepy kempingowe różnych marek i skorzystać z doradztwa związanego z kupnem lub wypożyczeniem pojazdu na wakacje. Nie zabraknie również ofert związanych bezpośrednio z nabyciem lub użyczeniem przyczepy bądź kampera.

Ponadto organizatorzy planują warsztaty, na których zorientujemy się w ofercie mebli do samodzielnego montażu do kamperów oraz zdobędziemy informacje o przerabianiu busów na kampery.

Warsaw Caravaning Festiwal będzie również okazją do nabycia akcesoriów przydatnych podczas karawaningu czy na biwaku. Przewidziano również giełdę, na której uczestnicy zlotu kamperów będą mogli wystawić na sprzedaż swoje akcesoria.

Zlot karawaningowy, który będzie towarzyszył imprezie, rozpocznie się dzień wcześniej, dlatego jego uczestnicy będą mogli korzystać z dostępnych atrakcji już od 13 maja.

Warsaw Caravaning Festiwal – informacje dla odwiedzających

Dla zwiedzających targi będą czynne w godz. 9.00-19.00, wejście i parking od strony ulicy Puławskiej. Jednodniowy bilet kosztuje 20 zł, dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie, a koszt parceli na zlot to 250 zł. Więcej informacji pod adresem: https://bit.ly/Caravaning_Festival_www.