Święta tuż, tuż – zakupy, przygotowania, porządki. W poszukiwaniu najlepszych przepisów wertujemy książki kucharskie i blogi, a w poszukiwaniu najlepszych składników i najbardziej trafionych prezentów odwiedzamy zatłoczone sklepy. Trzeba tam dotrzeć szybko... ale i wygodnie. A który samochód sportowy najlepiej łączy osiągi z wygodą? Oczywiście Porsche 911.

Teraz sportowa legenda debiutuje w kolejnej odsłonie – z jeszcze bardziej wyrazistą stylizacją, nową generacją multimediów z dostępem do internetu oraz nowym, jeszcze wydajniejszym silnikiem biturbo. W modelu 911 Carrera S rozwija on moc 420 KM, co pozwala na przyspieszenie od zera do „setki” w zaledwie 3,9 s i rozwinięcie prędkości maksymalnej 308 km/h.

Jednym z pierwszych użytkowników najnowszej "911" w Polsce jest Wojciech Modest Amaro, znakomity polski szef kuchni, właściciel jedynej polskiej restauracji wyróżnionej Gwiazdką Michelin i prowadzący popularne programy kulinarne. Jego Porsche 911 Carrera S wyróżnia się wyrafinowanym zestawieniem kolorystycznym – niebieskim lakierem i czarnymi obręczami kół, które kontrastują z czerwonymi zaciskami hamulców. Model wyposażono m.in. w panoramiczny, szklany dach.

To kolejny etap udanej współpracy Porsche Polska i Wojciecha Modesta Amaro. Wcześniej zaowocowała ona m.in. cyklem ekskluzywnych wydarzeń kulinarnych Porsche Gourmet Tour. – Z uwagą śledziłem informacje na temat nowej „911” – i bardzo się cieszę, że będę mógł teraz osobiście przekonać się o jej walorach. Cenię Porsche nie tylko za elegancki, sportowy design, niezrównane osiągi i fantastyczną jakość, ale przede wszystkim za pasję doskonalenia swoich samochodów z szacunkiem dla ich wspaniałej tradycji – powiedział Wojciech Modest Amaro.