Więcej mocy

Słaba widoczność w nocy i zmęczenie długą drogą, stanowią duże zagrożenie wypadkiem, dlatego aby zwiększyć bezpieczeństwo podróżujących,inżynierowie Philips Automotive zaprojektowali żarówkę o dużej mocy. X-treme Power to żarówka halogenowa dająca aż 80% więcej światła od innych dostępnych na rynku źródeł światła samochodowego. Co to oznacza? Poprawia się komfort jazdy, gdyż widzimy dalej, dostrzegamy wcześniej znaki drogowe i innych uczestników ruchu drogowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zareagować szybciej na wszystkie zdarzenia wokół nas. Z tego też względu w tzw. „kręgu bezpieczeństwa", światła samochodowe stanowią najważniejszy środek prewencyjny, mający nas uchronić przed wypadkiem. Wcześniejsza reakcja zwiększa bezpieczeństwo nasze, innych kierowców i przechodniów.

Ze szczególnym poleceniem

Żarówki X-treme Power są szczególnie rekomendowane przez Philips na wakacyjne powroty z urlopu - jako żarówki zwiększające bezpieczeństwo. Światło X-treme Power jest silniej skoncentrowane, daje lepszą widoczność drogi i większą o 80% moc światła, którą uzyskano przez zastosowanie w żarówce cieńszej skrętki wolframowej. Dla uniknięcia efektu oślepienia innych kierowców, żarówki Philips X-treme Power mają geometrycznie wyliczone ustawienie skrętki, dzięki czemu uzyskujemy właściwy rozsył światła na drodze. Philips X-treme Power posiadają także specjalną homologację wydawaną przez Europejski Komitet Elektrotechniczny, co jest niezbędnym warunkiem używania żarówek w naszych samochodach.Kwarcowe szkło wykorzystane do produkcji Philips X-treme Power z optycznym zakończeniem gwarantuje dłuższe użytkowanie i odporność na wodę. Dodatkowo szkło kwarcowe odbija promienie UV, co ratuje obudowę reflektora przed matowieniem, a my unikamy pogorszenia jakości emitowanego światła przez nasz samochód.

Z wyobraźnią

Za niewielkie pieniądze możemy w łatwy sposób zwiększyć swoje bezpieczeństwo na drodze a dodatkowo wyróżnić nasz samochód tak, by był doskonale widoczny. Trasa pokonywana po zmierzchu, nie musi się nam już kojarzyć z meczącą podróżą po wyboistych polskich jednopasmówkach, ale z jazdą w przyjemnym blasku Philips X-treme Power. Jednak nawet najlepsze światła nie uchronią nas przed brakiem wyobraźni. Dlatego przełączając sięna mocne światła żarówek X-trem Power, włączmy również mocne myślenie i koncentrację, tak aby niechlubne statystyki o wypadkach na polskich drogach stały się historią i przestrogą dla kolejnych pokoleń.

Informacje dodatkowe ntżarówek X-treme Power:

- żarówki X-treme Power zapewniają do 80% więcej światła na drodze,

- żarówki X-treme Power są wykonane w nowoczesnej technologii:

- Pokryte palladem zakończenie oraz chromowany trzonek, - Specjalne antyrefleksyjne pokrycie, - Ulepszona geometria skrętki, - Nowa kompozycja gazu wypełniającego oraz dostosowane ciśnienie, - Nowe optyczne wykończenie szkła kwarcowego.

- System X-treme Power dostępny jest w lampach H4 i H7, - cena żarówek to koszt ok. 100 zł za komplet.

źródło: Philips