• Nagłośnić można wszystko – od klasyka z lat 50 po wszędołaz. Bardzo popularne wśród instalatorów stały się pojazdy firmy Polaris.
  • W Ameryce wracają do łask stare i nieco już zapomniane marki car audio sprzed lat
  • Niestety jakość wykonania niektórych samochodów demonstracyjnych budzi niekiedy wręcz zażenowanie

Śpieszmy się cenić pomysłowe instalacje car audio, bo będzie ich coraz mniej. W Europie coraz trudniej o szalone samochody demonstracyjne jakie wciąż powstają za oceanem. Niemniej pamiętajmy, że trudno porównywać oba rynki. W Ameryce wciąż opłaca się tworzyć niezłe samochody wypełnione sprzętem, które potem krążą po całym kraju po różnych imprezach car audio. Na naszym kontynencie to już nie jest takie oczywiste jak jeszcze dekadę temu.

Nieopodal stoisk takich firm jak Audi, Ford, KIA, Hyundai czy Mercedes znalazły swoje miejsce różne marki car audio. Większość firm zadbała nawet nie tylko o tradycyjną ekspozycję w postaci szaf wypełnionych sprzętem, ale ściągnęła także efektowne samochody demonstracyjne. Niestety większość z nich choć przyciągała uwagę wyglądem to jednocześnie odstraszała jakością wykonania. To co zaprezentowano wołało nawet niekiedy o pomstę do nieba. Byle jakość i tandeta najwyraźniej jednak nie stanowiły przeszkody do tego, by wystawić się w Las Vegas.

Trzeba jednak przyznać, że niektóre zabudowy car audio wciąż trzymały poziom do jakiego przyzwyczailiśmy się na… polskich imprezach car audio. Nie jest bowiem tajemnicą, że samochody demonstracyjne budowane w Polsce stanowiły ścisłą światową czołówkę pod względem kunsztu wykonania. Wyżej wznosili się właściwie jedynie Rosjanie, którzy inwestowali ogromne sumy pieniędzy w sprzęt i materiały.

W galerii przykłady trafionych jak i nietrafionych instalacji car audio. Niestety nie wszystkie można było poznać z bliska, gdyż część samochodów podczas pierwszego dnia CES po prostu pozamykano….

Chcesz zmienić radio w swoim samochodzie, a może szukasz dobrego wzmacniacza Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie:

Największy wybór radioodtwarzaczy w najniższych cenach - sprawdź teraz!

Największy wybór głośników samochodowych w najniższych cenach - sprawdź teraz!

Największy wybór wzmacniaczy samochodowych w najniższych cenach - sprawdź teraz!

Największy wybór stacji multimedialnych w najniższych cenach - sprawdź teraz!

Największy wybór akcesoriów car audio w najniższych cenach - sprawdź teraz!