Tankowanie ma być jeszcze tańsze. Oto nowy pomysł twórców aplikacji Tankuj24. Na co dzień służy do zamawiania tańszego paliwa na stacjach. Teraz przyda się, by jeszcze zwiększyć oszczędności.

Pomysł jest prosty. Wystarczy, aby każdy z użytkowników programu polecił go swoim znajomym. Rabata w wysokości 20 zł otrzyma każdy kto skorzysta z polecenia (wiadomość w formie SMS lub email) i zainstaluje program, założy konto oraz zamówi paliwo (o wartości co najmniej 50 zł) i zatankuje. Gdy tylko to zrobi rabat zostanie przyznany także osobie polecającej.

Z funkcji polecenia można korzystać wielokrotnie. Wystarczy tylko pozyskać nowych użytkowników programu. Bez względu na ich liczbę, kupony zniżkowe będą przyznawane automatycznie. Cały program ma działać aż do odwołania. Póki co nie podano nawet przybliżonej daty zakończenia akcji.

Tańsze tankowanie (rabat oraz dotychczasowe kilkanaście groszy zniżki na litrze benzyny, ON oraz gazu) można zrealizować w 88 stacjach na terenie całego kraju. Placówki łatwo znaleźć korzystając z wyszukiwarki w aplikacji. Lista placówek jest również dostępna na stronie internetowej programu.