W tekście i na zdjęciach umieszczono linki reklamowe naszego partnera

MINI Cooper – ewolucja poprzednika

Nowe MINI Cooper zachowało bryłę poprzednika, ale jego stylistyka stała się bardziej wyrazista, a dzięki zmienionym lampom tył prezentuje się subtelniej. Użytkownicy docenią z pewnością kompaktowe wymiary pojazdu. Dzięki nim oraz niedużej średnicy zawracania samochód perfekcyjnie sprawdzi się podczas jazdy w zakorkowanym mieście. Parkowanie również nie sprawia problemów.

Wypełnij formularz

MINI Cooper – nowoczesny minimalizm

MINI Cooper ma oryginalnie zaprojektowane wnętrze, w którym na pierwszy plan wysuwa się okrągły ekran dotykowy o średnicy 24 cm. Pod nim zastosowano panel z tradycyjnymi przełącznikami. Wnętrze samochodu wykończono materiałami, które w większości pochodzą z recyclingu. Z kolei o przyjemną atmosferę podczas podróżowania dba m.in. ambientowe oświetlenie. Samochód ma bagażnik o pojemności 210-725 l.

Sprawdź ceny

MINI Cooper – dwa mocne napędy do wyboru

Spalinowe MINI Cooper dostępne jest z dwoma benzynowymi silnikami do wyboru. W wersji Cooper C pod maską pracuje 156-konna jednostka 1.5, która umożliwia rozpędzenie pojazdu do "setki" po 7,7 s. W ofercie jest jeszcze Cooper S, którego dwulitrowy benzyniak o mocy 204 KM pozwala na sprint do 100 km/h w czasie 6,6 s. W obu przypadkach standardem jest automatyczna, dwusprzęgłowa skrzynia biegów. W opcji dostępna jest przekładnia o sportowym charakterze. Kierowca może wybrać jeden z trzech trybów jazdy: Core, Green lub Go-kart.

Wypełnij formularz