Skoda Karoq debiutowała na rynku w 2017 roku i po 4 latach obecności w ofercie marki jest jednym z najchętniej kupowanych modeli. Dotychczas na całym świecie zdecydowało się na Karoqa już ponad 500 tys. klientów, nic więc dziwnego, że do odświeżenia ata Skoda przywiązuje dużą wagę.

Szkice zdradzają zmiany, jakim zostało poddane nadwozie Karoqa. Widać je w nowym pasie przednim z poszerzoną kratką grilla z podwójnymi listwami i sześciokątnym wzorem oraz szerokim wlotem powietrza w dolnej części zderzaka. Zmodyfikowany kształt dostaną też smuklejsze reflektory z przeprojektowanymi światłami do jazdy dziennej. Pod nimi znajduje się drugi panel oświetleniowy dla świateł przeciwmgielnych lub, w topowym wariancie, oddzielny moduł LED.

Skoda Karoq Foto: Skoda / Auto Świat
Skoda Karoq

Z tyłu uwagę zwraca dłuższy spoiler oraz zmieniony zderzak z czarnym dyfuzorem. Także tylne lampy zyskały bardziej wyrazisty, smuklejszy design w charakterystycznym dla Skody stylu, z typową dla marki grafiką w kształcie litery C.

Skoda nie zdradza jeszcze, czy wraz z face liftingiem zmodernizowana zostanie paleta dostępnych jednostek napędowych, choć można przypuszczać, że podobnie jak w przypadku nowej Octavii, gama silników benzynowych i wysokoprężnych o mocach od 110 do 190 KM może zostać uzupełniona o hybrydy i hybrydy plug-in.

Więcej informacji na temat Karoq po face liftingu poznamy 30 listopada.

Ładowanie formularza...