Poniżej prezentujemy kilka wydarzeń nadchodzącego salonu samochodowego i caravaningowego, w których trzeba wziąć udział odwiedzając Poznań Motor Show.

Audi pokaże supersportowe R8 Spyder

Jak co roku, w pawilonie 3A MTP swoje samochody pokaże Audi. Ekspozycja stoi pod znakiem aut sportowych i supersportowych, a największą jej gwiazdą będzie z pewnością Audi R8 Spyder - prawdziwy sportowiec: 540 KM, od 0 do 100 km/h w 3,6 sekundy, prędkość maksymalna 318 km/h. Wyrazista stylistyka i zastosowane tu najnowocześniejsze rozwiązania, są dowodem najwyższych technicznych kompetencji marki Audi. Sercem nowego Audi R8 Spyder V10 jest zamontowany centralnie potężny silnik z podwójnym wtryskiem. Ten wolnossący, 5,2-litrowy motor charakteryzuje ogromne przyspieszenie. Jego „ryczące dźwięki” – opcjonalnie zwielokrotnione dzięki sportowemu układowi wydechowemu z lśniącymi czernią końcówkami rur wydechowych – wywołują gęsią skórkę. Wielu zwiedzających PMS 2017 z pewnością po raz pierwszy będzie miało okazję zobaczyć ten niezwykły samochód.

Spotkanie z Romualdem Koperskim

Targi odwiedzi podróżnik znany z ekstremalnych wypraw m.in. pontonem z Bajkału rzeką Leną do Oceanu Lodowatego, łódką przez Ocean Spokojny, przerobioną na kamper ciężarówką przez całą Syberię aż do Cieśniny Beringa Pan Romuald Koperski spotkanie z nami zilustruje przeźroczami. Będziemy mogli wysłuchać ekscytujących opowieści i porozmawiać z p. Romualdem o wszelkich aspektach takich podróży i przekonamy się, że nie taki wilk straszny jak go malują.

8.04.0217, godzina 16:00, Centrum Prasowe

Aukcja Pojazdów Używanych na żywo i Golf Papieża Franciszka

Pierwszy raz w Polsce i to na Poznań Motor Show! Międzynarodowa aukcja z jednoczesną opcją składania ofert z całego świata przez Internet. CARPORT, lider polskiego rynku aukcji samochodowych, robi kolejny krok do przodu. Po internetowych aukcjach samochodowych, jakie CARPORT z ogromnym sukcesem organizuje na swoim portalu aukcyjnym, przyszedł czas na aukcje pojazdów używanych na żywo, z jednoczesnym wsparciem internetowym. Blisko 40 używanych pojazdów, w tym GOLF VW, którym podróżował po Polsce Papież Franciszek!

Zapraszamy do zapisów na aukcję. Szczegóły na: www.car-port.pl

Narysuj samochód przyszłości

Już 7 kwietnia podczas Poznań Motor Show spółka ElectroMobility Poland przedstawi szczegóły konkursu na polski samochód elektryczny. Stawką jest produkcja seryjna warta miliony. Spotkanie odbędzie się w pawilonie nr 10, o godzinie 14:00 i jest skierowane do projektantów i potencjalnych uczestników konkursu. Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu zobowiązane są do dokonania wcześniejszej rejestracji poprzez poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: www.motorshow.pl

Projekt zakłada stworzenie pojazdu przeznaczonego dla nowoczesnego, świadomego ekologicznie konsumenta. Będzie to auto miejskie, wpisujące się w trendy motoryzacyjnego rozwoju.

Kolejne informacje, już niebawem.

Poznań Motor Show 2017
Poznań Motor Show 2017