Pięć edycji pozwala także na dokonywanie porównań. Z całą pewnością z roku na rok kreuje się pewien model imprezy. W głównej hali prezentowane są najnowsze modele samochodów oraz polskie premiery. Tych ostatnich w tym roku było kilka. Najważniejszym wydarzeniem był pokaz nowej generacji Land Rovera Defendera, ale nie była to jedyna premiera targowa. Po raz pierwszy oficjalnie w Polsce zaprezentowane zostały również nowy Peugeot 208, Audi Q3 Sportback oraz coraz lepiej radzący sobie na polskim rynku nowy SsangYong Korando.

To było także święto polskiego driftingu. Mogliśmy zobaczyć jak powstaje samochód królowej polskiego driftingu Karoliny CK Pilarczyk, a także śledzić na wyznaczonym torze popisy najlepszych polskich zawodników w tej dyscyplinie.

Miłośnicy tuningu mogli podziwiać nie tylko najbardziej odjazdowe auta, ale także zapoznać się z szeroką ofertą części do poprawy osiągów i wyglądu.

W Nadarzynie nie mogło zabraknąć pojazdów z napędem elektrycznym. Szeroka oferta obejmowała nie tylko auta, ale także bardzo popularne z tym napędem skutery, rowery i hulajnogi. Naprawdę było w czym wybierać, a także można było osobiście przekonać się jak się takimi pojazdami jeździ.

Gratką dla fanów było możliwość uzyskania autografów i wykonania zdjęcia z zaproszonymi gwiazdami. W tym roku była to wyjątkowo liczna grupa. Najbardziej oblegany był brytyjski dziennikarz Richard Hammond oraz Ben Collins (znany jako Stig) kaskader odgrywający sceny pościgowe i pokazowe, między innymi w Batmanie. Polską ekipę reprezentowała m.in. Gosia Rdest – najszybsza Polska na torach wyścigowych, wspomniana Karolina Pilarczyk oraz legenda rajdów – Krzysztof Hołowczyc.

Z całą pewnością, kto wybrał się w miniony weekend do Nadarzyna, nie miał prawa się nudzić.