Po raz pierwszy będzie można zobaczyć zupełnie nowy model Hyundai i30. Jak zapewnia Jochen Sengpiehl, wiceprezes ds. marketingu w Hyundai Motor Europe, i30 to flagowy samochód firmy Hyundai Motor Poland, na którym zostanie oparty dalszy rozwój marki w Europie. Hyundai ma być postrzegany przez klientów jako marka z europejską duszą.

Dużą atrakcją będzie pierwszy raz pokazany w Polsce – Hyundai Ioniq Electric. Podczas targów Fleet Market będzie możliwość odbycia jazd testowych tym samochodem.

Po modelu sedan, który miał swoją premierę na ubiegłorocznych targach Fleet Market, w tym roku premierowo w Polsce zostaną pokazane dwie jeszcze bardziej atrakcyjne nadwoziowo wersje Fiata: Tipo Hatchback i Tipo Kombi.

Także lider w sprzedaży do firm, czyli marka Škoda przywiezie specjalnie na targi Fleet Market swój najnowszy produkt Skoda Kodiaq, bo o tym samochodzie mowa, to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. To pierwszy w historii marki duży SUV, a znając dotychczasowe modele tego producenta, można sobie wiele po nim obiecywać.

Jedną z największych premier będzie produkowany w Polsce Volkswagen Crafter. Dodatkowo będzie możliwość odbycia jazd testowych w okolicach hali EXPO.

Także grupa PSA postanowiła przygotować dla gości Fleet Market premiery, przeznaczone głównie dla przedsiębiorców, którzy chcą wyróżnić. Marka Citroën pokaże model C3, który wyraźnie stylistyką nawiązuje do modelu Cactus, natomiast Peugeot zaprezentuje model 3008.

Dla tych, którzy szukają samochodów segmentu premium, będzie czekała wielka niespodzianka na stoisku Audi. W roku 2009 pojawiło się pierwsze Audi A5 Sportback. Siedem lat później debiutuje druga generacja tego modelu, którą będą Państwo mogli zobaczyć na targach Fleet Market. A5 Sportback zachwyca nie tylko urodą, ale też praktycznością. Fascynujące jest to, że jadąc z prędkością do 65 km/h samochód pracuje w trybie quasi-autonomicznym – samodzielnie zwalnia, przyspiesza i na równej drodze przejmuje sterowanie.

Po raz pierwszy w Polsce pokazany zostanie koncepcyjny Opel Monza. To wielkie wydarzenie, bowiem dotychczas nie było wielu okazji, aby w Polsce podziwiać samochody koncepcyjne. Pokazuje to rosnące znaczenie targów i rynku polskiego. Wszystkich zainteresowanych kierunkami rozwoju motoryzacji zapraszamy na stoisko firmy Opel.