Terenowe spotkania odbywają się niemal co tydzień w całej Polsce. Czasem jest to rajd, innym razem integracja czy zlot. Na tej mapie bardzo jasno świeci Autodrom 4x4 we Włościejewkach, gdzie po raz drugi odbył się TLC Camp, organizowany przez Toyota Land Cruiser Owners Club.

Impreza pomyślana została jako spotkanie w luźnej atmosferze dla posiadaczy terenowych Toyot różnej maści. W ubiegłym roku stawiła się setka zlotowiczów, tym razem było to już 150 aut i 500 osób!

Czwartek 9 czerwca to zbiórka uczestników i integracja. Choć na piątek i sobotę przewidziano sporo zajęć, dało się wyczuć bardzo luźną atmosferę – każdy brał udział w takim konkursie, jaki mu się podobał. A oprócz jazdy w terenie, badania wykrzyżu samochodów czy podróży na turystycznej trasie były też bardziej rozrywkowe konkurencje – przepychanie Toyoty LC 70, rzut oponą, budowa zabawkowych bolidów F1 i zawody w przeciąganiu ich.

Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci, takich jak „dmuchańce”, konkursy itp. Były też specjalne dyplomy: za najdłuższą podróż (1396 km z Norwegii), najciekawsze auto (Hilux z zabudową kempingową) oraz dla najstarszego uczestnika (okazał się nim 63-letni Bohdan).

Jeśli polski TLC Camp będzie rozwijał się w takim tempie, to niemieckie Bushtaxi Treffen chyba szybko odejdzie do historii… Dla czytelników, którzy żałują, że nie wzięli udziału w tegorocznej imprezie polecamy zapisać w kalendarzu: Włościejewki, 14-17 czerwca 2012 r. – znamy już czas i miejsce, zaś organizatorzy zapewniają, że atrakcji będzie jeszcze więcej.