Jako oficjalny partner FIFA Kia udostępniła flotę samochodów, która składa się z luksusowych sedanów K9, dużych i kompaktowych SUV-ów – Sorento i Sportage oraz z nowego Ceeda w wersji hatchback. Tymi samochodami będą wożeni nie tylko piłkarze i sędziowie, ale również urzędnicy i delegaci podczas wszystkich 64 spotkań. W ceremonii przekazania aut uczestniczyli: Jay Neuhaus – szef ds. marketingu i obsługi w FIFA, Eduardo Solis – dyrektor ds. współpracy i promocji w FIFA, Alexey Sorokin – przewodniczący i dyrektor generalny lokalnego komitetu organizacyjnego FIFA i legenda piłki nożnej Nemanja Vidic – reprezentant Serbii oraz były gracz Manchesteru United i Spartaka Moskwa.

Dostarczenie floty aut „Kia World Cup” po raz kolejny pokazuje, że Kia Motors wspiera najpopularniejszy na świecie turniej piłkarski. Ceremonia przekazania samochodów odbyła się na stadionie Łużniki w Moskwie, na którym 15 lipca 2018 r. odbędzie się finał Mistrzostw Świata.

Turniej rozpocznie się 14 czerwca 2018 roku. W meczu otwarcia Rosjanie zagrają z reprezentacją Arabii Saudyjskiej. W sumie w Mistrzostwach Świata FIFA 2018 wezmą udział 32 narodowe reprezentacje z całego świata. Każda z nich liczy na zwycięstwo w najważniejszych zawodach piłkarskich na świecie.

Kia Motors jest oficjalnym partnerem FIFA od 2007 roku.