Kierowca informacji oczekuje.

Nasuwa się pytanie: czy kierowca samochodu z instalacją autogaz powinien mieć mniejsze oczekiwania i zrezygnować z uprzywilejowanej pozycji zadowalając się w zamian niższym rachunkiem za paliwo?

Lider rynku, firma AC S.A. zamyka ten rozdział definitywnie, prezentując przełomowe i bezpłatne aplikacje będące odpowiedzią na oczekiwania użytkowników aut z instalacją gazową. Inżynierowie i specjaliści marki STAG oddali w ręce kierowców programy pod nazwą GasComputer oraz STAG w Trasie, będące pierwszymi aplikacjami dedykowanymi wyłącznie do aut zasilanych gazem LPG.

Za pomocą przejrzystej wizualizacji programu GasComputer użytkownik ma możliwość podglądu bieżącego i średniego zużycia gazu, uzyskania kalkulacji kosztów przejazdu, oraz bieżący podgląd ewentualnych zarejestrowanych błędów zgłaszanych przez sterownik. Bardziej wymagającym użytkownikom przygotowano możliwość podglądu parametrów bieżących oraz parametrów OBD.

Ważnym jest, że w trakcie użytkowania aplikacji GasComputer nie istnieje możliwość przypadkowej zmiany parametrów w sterowniku autogaz. Aplikacja jest bowiem jedynie wyświetlaczem danych, jest zatem komfortowa i bezpieczna w użytkowaniu. Cecha, o której pomyślał twórca aplikacji gwarantuje również zachowanie ciągłości gwarancji instalacji LPG.

Aplikacja STAG w Trasie zapewni kierowcy przede wszystkim komfort oraz bezpieczeństwo podróży, a to za sprawą szybkiej lokalizacji najbliższego warsztatu naprawczego rekomendowanego w przypadku awarii auta.

Z chwilą pobrania aplikacji to ona zatroszczy się też o wskazanie najbliższej stacji tankowania LPG zwiększając wygodę podróży. I tutaj analogicznie jak w przypadku warsztatów aplikacja wyszczególni stację zarówno za pomocą mapy jak i listy, a wszystko dla wygody użytkownika.

Trzecią istotną możliwością oferowaną przez aplikację STAG w Trasie jest tzw. Kalkulator LPG. Na końcu trasy kierowca zobaczy wymierne korzyści z użytkowania instalacji gazowej, czyli ile konkretnie zaoszczędził tankując ten właśnie rodzaj paliwa. Jest to zawsze miła dla oka informacja.

Kierowcy i właściciele samochodów wzbogaconych w instalację LPG jeżdżą oszczędniej i z niewątpliwym poszanowaniem ekologii. To fakt. Jednakże od dzisiaj mogą również  podróżować również wygodniej i bezpieczniej przy wsparciu nowatorskich rozwiązań stworzonych przez firmę dyktującą trendy na rynku LPG przez trzydzieści lat. To przyszłość.