1.Pioneer MVH-AV290BT

Nasze zestawienie otwiera jedno z flagowych urządzeń firmy Pioneer. MVH-AV290BT wyróżnia się przede wszystkim 6.2-calowym dotykowy wyświetlaczem, który pozwala na wygodne korzystanie z cyfrowych zasobów muzycznych i video. Znajdziemy tutaj również moduł bluetooth, który pozwala na bezproblemowe odtwarzanie muzyki oraz połączeń z podłączonych urządzeń mobilnych. Sprawdź cenę!

2. NavRoad DVR MyCAM HD QUICK GPS

Kolejny produkt, na który warto zwrócić uwagę w dniu dzisiejszym, to świetny rejestrator samochodowy firmy NavRoad. Model MyCam HD Quick GPS wyróżnia się przede wszystkim aktywny uchwyt z wbudowanym modułem GPS. Pozwala on na szybką i stabilną instalację kamery na szybie bez każdorazowego podpinania przewodu zasilającego do kamery. Znajdziemy tutaj również systemu Night Vision+, którego centralnym elementem jest najwyższej jakości sensor optyczny Sony IMX323. Sprawdź cenę!

3. Alpine CDE-190R

Każdy kierowca wie jak ważną rolę w samochodzie pełni radioodtwarzacz. Dobra muzyka w aucie potrafi skutecznie poprawić nastrój, dlatego też ważne jest, aby wybrany przez nas produkt spełniał wszystkie nasze wymagania i nie zrujnował naszego portfela. Idealnym przykładem takiego radia jest produkt Alpine. Seria CDE-190R jest niedrogim rozwiązaniem w rozmiarze 1DIN podnoszącym dźwięk do najwyższej jakości premium Alpine, zapewniając przy tym długie godziny muzycznej radości. Charakterystycznymi cechami tego modelu są funkcje takie jak szybkie ładowanie podłączonych telefonów, zasilanie zewnętrznych dysków twardych oraz funkcja Bass Engine SQ. Sprawdź cenę!

4. MIO MiVue M560

Promocje nie omijają również akcesoriów niezwiązanych bezpośrednio z samochodami. MIO MiVue M560 to rejestrator dla motocykli oraz rowerów. Ta lekka i wodoodporna kamera wyróżnia się przede wszystkim zaawansowanym sensorem optycznym Sony Exmor co pozwala na nagrywanie obrazu w rozdzielczości FullHD w 30 klatkach na sekundę. Warto wspomnieć jeszcze o szerokim 130-stopniowym kącie widzenia oraz wytrzymałym akumulatorze pozwalającym nawet na 2,5 godziny pracy na jednym ładowaniu. Sprawdź cenę!

5. Manta MM308S Black Box

W bardzo niskiej cenie znajdziemy również inny rejestrator samochodowy. Tym razem ze zdecydowanie niższej półki. Już za 39 zł kupimy rejestrator wideo wyposażony w funkcję automatycznego startu nagrywania oraz detekcji ruchu. Dodatkowo dzięki możliwości ustawienia pętli nagrywania, na karcie pamięci zawsze zapisanych będzie ostatnich kilkanaście minut trasy (do 15 minut). To wspaniała okazja dla wszystkich, którzy nie chcą wydawać dużych pieniędzy na podstawowy rejestrator samochodowy. Sprawdź cenę!

Warto również sprawdzić pozostałe okazje:

6. Pioneer DEH-1900UBB - sprawdź cenę!

7. Pioneer MVH-181UB - sprawdź cenę!

8. Navitel DVR R400 - sprawdź cenę!

9. WG Car Charger Colour - sprawdź cenę!

10. Pioneer DEH-1900UBB - sprawdź cenę!