O tym jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Pijani kierowcy to duży problem na drogach. I nie trzeba być bardzo pijanym aby nie nadawać się do prowadzenia samochodu. Wystarczy zwykły alkomat i od razu będziesz wiedział, czy możesz prowadzić samochód.

Alkomat w dobrej cenie

Alkomat BACscan F 30

ACscan F-30 jest wysokiej klasy analizatorem elektrochemicznym gwarantującym precyzyjne i powtarzalne wyniki pomiarów. Alkomat posiada wbudowany czujnik przepływu powietrza, system zabezpieczający komórkę pomiarową przed uszkodzeniem w wyniku niewłaściwie przeprowadzonej próby, licznik wykonanych pomiarów oraz funkcję przypominającą o konieczności przeprowadzenia kalibracji. W pamięci urządzenia automatycznie zapisywane są wyniki 10 ostatnich pomiarów. Sprawdź cenę.

Sentech Alkomat AL 7000

Alkomat AL 7000 firmy Sentech to jedno z najlepszych urządzeń do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu wyposażonych w czujnik półprzewodnikowy. Wyposażony został w bardzo dobrej jakości czujnik półprzewodnikowy który bez większego problemu można wymienić. Producent zaleca wymianę sensora po 300 pomiarach, niemniej jednak bez problemu można użytkować go dalej. Alkomat AL 7000 prezentuje nam wyniki na dużym wyświetlaczu LCD z dokładnością aż do setnych części promila. Sprawdź cenę.

Alcodigital A220

Alkomat AlcoDigital A-220 jest profesjonalnym urządzeniem testującym przeznaczonym do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat ten wykorzystuje jednostkę pomiarową, platynowy sensor elektrochemiczny o doskonałej czułości w zakresie 0,00-4,00 oraz charakteryzuje się niezwykłą powtarzalnością i precyzja wskazań. Cała procedura testu jest kontrolowana micro-procesorowo. Przeprowadzenie testu jest proste, wygodne, a całe urządzenie jest bardzo funkcjonalne i małe. Sprawdź cenę.

PROMILER AL6000 Professional

Urządzenie posiada wbudowany sensor półprzewodnikowy, który jest jednym z produktów najnowszej generacji. Dzięki temu można liczyć na bardzo precyzyjne wyniki pomiarowe, których dokładność wynosi nawet do 0.01. Jest to więc bardzo wysoka dokładność, którą z pewnością docenią użytkownicy indywidualni. Alkomat AL 6000 Professional cieszy się bardzo licznymi pozytywnymi opiniami na swój temat również z powodu niskich kosztów jego eksploatacji, a także dokonywanej kalibracji. Sensor jest bowiem wymienny, wystarczy więc zakupić dostosowany pod swój model czujnik i dokonać jego wymiany bez pomocy serwisantów. Sprawdź cenę.

Xblitz AlControl mini

Xblitz ALControl Mini, wysoka precyzja i niezawodność pomiarów to jego główne atuty. Xblitz AlControl mini jest podręcznym elektrochemicznym alkomatem o wysokiej precyzji, służącym do wykrywania alkoholu w wydychanym powietrzu. Jego głównym komponentem jest sensor wyprodukowany w Korei, który pozwala na uzyskanie miarodajnych wartości stężenia alkoholu. Przyjazny interfejs i kolorowe ikony ostrzegawcze czynią obsługę urządzenia prostą i wygodną. Sprawdź cenę.

Alcodigital A200

Alkomat ten wykorzystuje jednostkę pomiarową, sensor elektrochemiczny o doskonałej czułości oraz charakteryzuje się powtarzalnością i precyzja wskazań. Cała procedura testu jest kontrolowana micro-procesorowo. Przeprowadzenie testu jest proste, wygodne, a całe urządzenie jest małe i bardzo funkcjonalne. Podświetlany wyświetlacz LCD jest czytelny i wyraźny. Alkomat posiada alarm zawartości alkoholu, który informuje o niebezpiecznej, przekraczającej normę ilości alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawdź cenę.