Czy potrzebuje wzmacniacza?

Robert Rybicki
Robert Rybicki
Dodaj w Google
Faktycznie to radio ma wyjście na subwoofer ale jest to wyjście z przedwzmacniacza na wzmacniacz. Tak więc aby zamontować głośnik niskotonowy konieczny będzie zakup wzmacniacza.
Autor Robert Rybicki
Robert Rybicki

To jest materiał Premium

Dołącz do Premium i odblokuj wszystkie funkcje dla materiałów Premium:

czytaj słuchaj skracaj

Dołącz do premium
Skrót artykułu