Jak wziąć udział w akcji? Wystarczy wejść na naszą stronę internetową www.autoswiat.pl/naprawimy-ci-auto i wypełnić ankietę. To zajmie najwyżej kilka minut. W kilku zdaniach należy przekonać redakcyjne jury, że to właśnie Twój przypadek zasługuje na naszą uwagę i Tobie powinniśmy pomóc. Uprzedzamy jednak, że nie zajmujemy się naprawami blacharskimi oraz generalnymi remontami!

Nowa maglownica to zawsze duży wydatek

Naprawiamy Wasze auta Foto: Auto Świat
Naprawiamy Wasze auta

Wizyta w warsztacie w Chotomowie szybko potwierdziła słowa właściciela Vectry – przekładnia kierownicza w Oplu była mocno wyeksploatowana.

Dzięki naszej akcji udało się wymienić maglownicę w aucie pana Pawła. Po naprawie w serwisie Modzelewski ustawiono także geometrię zawieszenia. Większość kosztów związanych z usprawnieniem Vectry pokrył nasz partner akcji – Motointegrator.pl.

Na pierwszym miejscu dzieci, reszta musi poczekać

Naprawiamy Wasze auta Foto: Auto Świat
Naprawiamy Wasze auta

Ponieważ minęło trochę czasu od zgłoszenia, dzwonimy, by dowiedzieć się, czy coś się zmieniło. „Tak, zmieniło się. Jestem już po porodzie! Z samochodem niestety bez zmian...” – informuje pani Agnieszka. Umawiamy się w Grodzisku Mazowieckim, w serwisie Wocar. Aluminiowe wahacze przedniego zawieszenia i osłony przegubów napędowych zostały sprawnie i szybko wymienione.

Po odbiór auta nasza Czytelniczka pojawiła się z trójką swoich najmłodszych pociech. Większość kosztów związanych z naprawą Passata pani Agnieszki poniósł partner naszej akcji – Motointegrator.pl.