Finansowanie pomostowe sposobem na pozyskanie środków

Płynność finansowa to jedno z podstawowych kryteriów, według którego można oceniać działalność przedsiębiorstwa. Bez środków pieniężnych firma nie jest zdolna do regulowania bieżących zobowiązań ani inwestowania w dalszy rozwój. Co za tym idzie, niemożliwe jest osiągnięcie sukcesu na rynku ani wyrobienie sobie pozycji pośród klientów i kontrahentów.

Kondycję budżetu firmy można poprawić, korzystając z ofert finansowania pomostowego. Jest to sposób na zapewnienie płynności finansowej oraz przyczynienie się do rozwoju swojej działalności. Uzyskane wsparcie można przeznaczyć na różne cele, w tym na bieżącą działalność. Alternatywą dla finansowania pomostowego są pożyczki pozabankowe.

Skorzystaj z pożyczki pod zastaw samochodu

Pożyczki pod zastaw samochodu są świetną ofertą dla przedsiębiorców, którzy chcą poprawić finanse swojej firmy. Dlaczego? Szybko przechodzimy cały proces ubiegania się o gotówkę, a proponowane kwoty są dużo wyższe niż w przypadku zwykłej chwilówki. Pożyczki pod przewłaszczenie samochodu pozwalają zatem uzyskać większy zastrzyk gotówki. Wystarczy wypełnić formularz, przedstawiając parametry samochodu i dane swojej firmy. Po przesłaniu wniosku czekamy na telefon konsultanta. Kolejnym etapem jest przeprowadzenie wyceny przewłaszczanego pojazdu przez profesjonalnego rzeczoznawcę. Jeśli wszystko się powiedzie i wyrazimy zgodę na warunki przedstawionej oferty, pozostaje podpisać umowę i oczekiwać na gotówkę.

Sektor pozabankowy cały czas się rozwija i nie tylko klienci indywidualni mogą liczyć na atrakcyjne oferty pomocy finansowej. W propozycjach tego typu instytucji znajdują się teraz także pożyczki dla firm. Pośród tego typu ofert na szczególną uwagę zasługuje pożyczka pod zastaw samochodu w Autokapital.pl. Jej główną zaletą jest możliwość uzyskania nawet 100 000 zł bez sprawdzania w rejestrach BIG, BIK oraz KRD. Minimalna kwota pożyczki, której udziela firma to 6000 zł. Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z proponowanego produktu finansowego, powinniśmy upewnić się, że nasz pojazd spełnia postawione przez pożyczkodawcę warunki.

Pożyczka zabezpieczona samochodem dla nowych firm

Z oferty pożyczek pozabankowych dla firm mogą korzystać nie tylko przedsiębiorstwa z roczną bądź dłuższą historią obrotów. To oferta skierowana również do działalności prowadzonych przez minimum jeden dzień. Pożyczka na start często jest jedynym sposobem, aby w pełni zrealizować swój pomysł na biznes. Pieniądze można uzyskać w naprawdę prosty i szybki sposób, bez zaświadczeń o dochodach oraz weryfikacji zdolności kredytowej.

W wyborze ofert pomocna będzie porównywarka pożyczek, która wskaże najbardziej dogodne propozycje. Szczególnie istotna jest kwota kredytu i warunki stawiane pożyczkobiorcom. Do głównych wymogów należy oczywiście własna firma oraz mieszczenie się w określonym przedziale wiekowym.

Pożyczka pod zastaw a możliwość użytkowania samochodu

Wiele osób zastanawia się, czy biorąc pożyczkę pod zastaw swojego pojazdu nadal będą mogły z niego korzystać? To kluczowa kwestia, ponieważ brak auta dla wielu osób byłby problematyczny. Pożyczkodawcy nie pozbawiają możliwości swobodnego korzystania z samochodu. Można nadal użytkować auto, nie narażając swojej firmy na straty.

Co istotne, o taką pożyczkę mogą starać się osoby, które nie posiadają zdolności kredytowej. Pożyczkodawcy stawiają znacznie mniejsze wymagania i nie sprawdzają swoich klientów w rejestrach dłużników.

Pożyczki na zakup samochodu

Pieniądze z pożyczki w firmie pozabankowej można przeznaczyć na różne cele, w tym na zakup samochodu. Auta dla firm są dobrym rozwiązaniem, kiedy często potrzebujemy pojazdu i nie chcielibyśmy korzystać z prywatnych czterech kółek. Środki uzyskane z pożyczki pod zastaw samochodu z powodzeniem można wykorzystać na sfinansowanie kupna pojazdów z rynku wtórnego. Nie zawsze warto decydować się na używane auto, ale kiedy wybierzemy serwisowany pojazd od sprawdzonego sprzedawcy, wszystko powinno pójść po naszej myśli.

Jaką kwotę zapewni nam pożyczka na zakup auta? Jeśli zdecydujemy się dzięki niej zakupić samochód dla firmy, uzyskana suma będzie wynosiła połowę wartości rynkowej auta, które dajemy pod zastaw. Dzięki mniejszym wymaganiom niż w przypadku kredytów oferowanych przez tradycyjne banki, jest to naprawdę godna uwagi opcja. Pożyczki, bez względu na to, jakie będzie ich przeznaczenie, są zobowiązaniami długoterminowymi. Dzięki temu raty można rozłożyć na wygodne dla budżetu płatności, nie martwiąc się nadmiernym obciążeniem finansów.