Żarówki samochodowe mają wiele rodzai, producentów oraz cen. My skupimy się na żarówkach H1 i przedstawiamy kilka modeli w przystępnych cenach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Żarówki samochodowe w dobrej cenie

Philips H1 12V 55W P14,5s Vision

Żarówki samochodowe Philips Vision są pewnym, bazowym produktem w gamie żarówek Philips. Philips Vision to: żarówki halogenowe które generują 30% więcej światła w porównaniu do standardowych żarówek. Najlepszy zakup ze względu na stosunek ceny do jakości - gwarancja długiej żywotności żarówki. Żarówki Philips posiadają pełną homologacje do użytku na naszych drogach. Sprawdź cenę.

Hella H1 55W 12V 8GH 002 089-131

Żarówka tradycyjna H1firmy Hella. Sprawdź cenę.

OSRAM H1 12V 55W

Najnowsze żarówki samochodowe firmy Osram, jeszcze jaśniejsze i bardziej efektywne od poprzednich żarówek serii Night Breaker Plus. NIGHT BREAKER UNLIMITED to doskonały wybór dla kierowców, którzy często podróżują w nocy stawiając nacisk na bezpieczeństwo oraz maksymalną widoczność. Sprawdź cenę.

Philips H1 55W 12V Vision 12258PRB1

Te żarówki samochodowe emitują o 30% więcej światła w porównaniu ze standardową żarówką. Zapewniają tym samym doskonałą wydajność wiązki światła. Są też w bardzo konkurencyjnej cenie w stosunku do jakości oryginalnego wyposażenia. White Vision wzbogacają oświetlenie główne o intensywny efekt białego światła ksenonowego, co znacznie ułatwia prowadzenie pojazdu w nocy. Sprawdź cenę.

Bosch H1 PLUS 50 12V 55W

Żarówki samochodowe Bosch Plus 30, Plus 50, Plus 60 emitują więcej światła na drodze w porównaniu do standardowych żarówek halogenowych, w zależności od linii od 30 do 60%, zapewniając więcej czasu na reakcję. Zwiększa to komfort i wygodę oraz zmniejsza zmęczenie przy prowadzeniu auta. Dzięki lepszemu doświetleniu drogi, kierowca wolniej staje się zmęczony - nawet na długich trasach i przy niekorzystnych warunkach pogodowych. Sprawdź cenę.

Philips H1 12V 55W P14,5s X-tremeVision +130

Philips X-tremeVision to najjaśniejsze żarówki samochodowe dostępne na rynku. Przewyższają osiągami inne żarówki samochodowe, zapewniając światło jaśniejsze o 130% oraz gwarantując widoczność na odległość 130 metrów. Dzięki temu widzisz dalej, reagujesz szybciej i podróżujesz bezpieczniej. Sprawdź cenę.