W niektórych modelach aut pod dywanikami znajdują się ważne części elektroniczne. Dlatego szczególnie właściciele takich pojazdów powinni poważnie zastanowić się nad wyborem odpowiedniego kompletu. Zimą najlepiej sprawdzi się zestaw dywaników samochodowych wykonany z wysokiej jakości gumy. Welurowe wyglądają bardziej estetycznie, ale ustępują miejsca gumowym ze względów praktycznych. Należy wybierać komplety, które dedykowane są do poszczególnych modeli. Zyskamy wówczas pewność, że zostaną one idealnie dopasowane do podłogi pojazdu – nie będą się przesuwać oraz zaginać po bokach.

Dywaniki wyprodukowane z gumy, wyposażone są w system antypoślizgowy, co przekłada się na bezpieczeństwo oraz wygodę podróżowania. Większość kompletów wzbogacona jest również o dość spore kratki, które doskonale odprowadzają wodę. Sprawdzamy, które zestawy dywaników samochodowych cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników porównywarki cen Skąpiec.pl

Dywaniki samochodowe Frogum Tipo HTB kombi od 2016 r.

Ten zestaw dywaników samochodowych marki Frogum dedykowany jest do aut Tipo HTB w kombi, wyprodukowanych po 2015 r. Gwarantują one idealne dopasowanie do podłoża pojazdu. Ponadto wykonane zostały z wysokiej jakości gumy. Niewątpliwym plusem jest to, że stworzono je nowoczesnymi metodami, dzięki czemu nie czuć nieprzyjemnego dla tego materiału zapachu. Ponadto wzbogacone są o kwadraty, które doskonale odprowadzają wodę, dzięki czemu but nie ślizga się po powierzchni dywaników. Sprawdź ofertę.

Dywaniki samochodowe Rezaw-Plast Hyundai ix20 od 2010 r.

Zestaw dywaników samochodowych marki Rezaw-Plast przeznaczony jest do pojazdów Hyundai ix20 produkowanych od 2010 r. Komplet ten jest idealnie dopasowany do podłogi auta. Dodatkowo dywanik od strony kierowcy ma wzmocnioną powierzchnię, dzięki czemu dłużej możemy cieszyć się jego użytkowaniem. Model ten wykonano z odpornego i wytrzymałego na ścieranie tworzywa TPE (kauczuk termoplastyczny). Podczas produkcji, pozbyto się również przykrego zapachu gumy. Dywaniki z łatwością można wyczyścić – wystarczy je wyciągnąć i pozbyć się brudu zmiotką. Ponadto doskonale się prezentują. Sprawdź ofertę.

Dywaniki samochodowe Raigumi

Zestaw dywaników samochodowych firmy Raigumi również wykonano z wysokogatunkowej gumy. Wykazuje ona odporność na bardzo niskie temperatury, przetarcia oraz zginania. Produkt stworzono tak, aby miał odpowiednią grubość – to sprawia, że dywaniki są wytrzymałe i zapewniają długą eksploatację. Dodatkowo wzbogacone zostały o system antypoślizgowy, który zapobiega ich przesuwaniu – przekłada się to na wygodę oraz komfort ich użytkowania. Tak samo jak w przypadku powyższych modeli, materiał został wzmocniony pod pedałami. Ten komplet dywaników dedykowany jest do Skody Yeti, produkowanej od 2009 r. Sprawdź ofertę.

Dywaniki samochodowe MotoHobby Opel Vectra C (2002-2008)

Dywaniki samochodowe marki MotoHobby dedykowane są do pojazdów Opel Vectra C z rokiem produkcji 2002-2008. Ponadto wykonane są z wysokogatunkowej gumy. Dzięki wykorzystaniu w produkcji nowoczesnej technologii, dywaniki nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu. Dywaniki również wzbogacone zostały o system antypoślizgowy – są bezpieczne i zapewniają wygodę użytkowania. Ponadto gwarantują idealne dopasowanie do podłogi. Odporne są też na niskie i wysokie temperatury. Sprawdź ofertę.

Dywaniki samochodowe Mammooth Mercedes S-Klasa W221

Przegląd zamyka zestaw dywaników samochodowych marki Mammooth. Dedykowane są do modeli S-Klasa W 221, marki Mercedes. Niewątpliwą zaletą tego kompletu jest to, że został wykonany w najlepszej technologii obróbki gumy. Zamiast specyficznego zapachu tego tworzywa, poczujemy przyjemną woń wanilii. Ponadto gwarantują doskonałe dopasowanie do podłogi pojazdu - tworzone są na wymiar do danego modelu auta. Natomiast wzór kostki na dywanikach sprawia, że woda jest doskonale i równomiernie odprowadzana. Sprawdź ofertę.

Sprawdź inne oferty dywaników samochodowych przeznaczonych do poszczególnych modeli samochodów tutaj.