• Montaż kapsuły nie wymaga żadnych poważnych modyfikacji pickupa
  • Kapsułę można bez problemu zdemontować – na co dzień da się normalnie korzystać z auta
  • Konstrukcja jest lekka, a mimo to wytrzymała i szczelna – zbudowano ją według takich samych technologii, jakie wykorzystywane są przy budowie jachtów morskich
  • Mimo niewielkich gabarytów zewnętrznych w środku mieszczą się cztery miejsca do spania, a nawet łazienka i aneks kuchenny
  • Więcej takich informacji znajdziesz na stronie głównej Onet.pl

Prywatne kampery przez większość roku stoją zwykle bezczynnie – takie są fakty. Kapsuła mieszkalna, która pozwala łatwo przerobić pikapa na auto kempingowe, może więc być dla wielu użytkowników rozsądniejszym rozwiązaniem. Nie trzeba jej montować na stałe! Na co dzień mamy do dyspozycji funkcjonalne auto, a kiedy przyjdzie nam ochota na dalszy wyjazd lub spontaniczną eskapadę, montujemy „domek” i ruszamy w trasę!

Kapsuła zbudowana jak kabina jachtu

Produkowana przez gdańską firmę kapsuła AZAR4 to kompozytowa konstrukcja wykonana w technologiach stosowanych przy budowie jachtów – jest wytrzymała, szczelna i na tyle lekka (od ok. 400 do 600 kg, w zależności od wyposażenia), że mimo imponującego wyglądu, nie wpływa znacząco na prowadzenie auta ani na własności terenowe.

Pikapy potrafią „udźwignąć” o wiele więcej! Kapsuła AZAR4 dostępna jest w czterech wersjach: Standard (jako baza do samodzielnego wyposażenia), Off-road (z solidnym wyposażeniem opracowanym z myślą o podróżach poza utwardzonymi drogami, m.in. z czterema miejscami do spania, ogrzewaniem i kuchenką), Premium (z zabudową jak w luksusowym kamperze) oraz Premium plus (większa, świetnie wyposażona kapsuła przeznaczona do pikapów z rynku amerykańskiego). Ceny: od ok. 15 000 do 32 000 euro (netto).