Maclean Rozdzielacz gniazda zapalniczki

Najpopularniejszym akcesorium jest rozdzielacz gniazda zapalniczki Maclean. Ten adapter zwiększa liczbę gniazdek zapalniczki z jednego do trzech, a dodatkowo posiada dwa porty USB o mocy 2400 mA. Dzięki nim naładujemy urządzenia elektroniczne takie jak telefony komórkowe, GPS, czy MP3. Gruby przewód o długości aż 100 cm pozwala umieścić rozgałęziacz w dowolnym miejscu. Przed przeładowaniem i zwarciem chroni system Smart IC. Przydatny jest też przycisk on/off, dzięki któremu możemy wyłączyć ładowanie bez odłączania adapteru od gniazda. Sprawdź cenę!

Pioneer CD-SR100 Pilot zdalnego sterowania

Marzenia o sterowaniu radiem z kierownicy mogą stać się faktem. To drugie najpopularniejsze akcesorium motoryzacyjne. Niestety jest ono dedykowane jedynie do urządzeń Pioneer. Niewielki pilot wyposażony w uchwyt na kierownicę i umożliwia wygodną i bezpieczną obsługę nie tylko radia, ale może aktywować też sterowanie głosowe systemu nawigacji. Zasilane jest baterią CR2032. Sprawdź cenę!

Pochłaniacz wilgoci do samochodu K&M AutoDry

Problem wilgoci jest powszechny o tej porze roku. Borykają się z nim szczególnie kierowcy samochodów bez klimatyzacji. Ten produkt może pomóc nam pozbyć się problemu zaparowanych szyb. Umieszczenie go przy źródle wilgoci, lub w bagażniku będzie aktywne przez okres około trzech miesięcy. Preparat jest bezzapachowy i nie jest szkodliwy ani dla ludzi ani dla zwierząt. Sprawdź cenę!

Black&Decker Odkurzacz akumulatorowy

Przydatne urządzenie, które pomoże nam szybko i bez wizyty na myjni, odświeżyć wnętrze samochodu. Jest to odkurzacz przystosowany do pracy na mokro i na sucho. Może więc na przykład wchłonąć wylany napój z wycieraczki samochodu, lub naniesione błoto i śnieg. Moc ssania wynosi 8 W, bateria ładuje się 16 godzin i wystarcza na około 7,5 godziny pracy. Bezworkowy pojemnik na brud ma pojemność 175 ml. Napięcie akumulatora to 4.8 V. Sprawdź cenę!

Sena Duży organizer samochodowy do bagażnika SENA

Duży uniwersalny organizer do bagażnika pozwoli utrzymać porządek w samochodzie.  Niewielkie gabaryty i spora pojemność to jego główna zaleta. Zmieścimy w nim wszystkie narzędzia, które do tej pory luzem przemieszczały się podczas jazdy po całej przestrzeni bagażowej. Mocowany jest za pomocą rzepów, zawiera dodatkowe kieszonki z siatki, oraz uchwyt do swobodnego przenoszenia. Wykonany jest z wytrzymałego i odpornego na brud materiału. Sprawdź cenę!

Oprócz najpopularniejszych akcesoriów motoryzacyjnych warto zainteresować się też innymi praktycznymi produktami, które pomogą nam podczas podróży.

Przede wszystkim zachęcamy do zakupu pompki nożnej dwutłokowej z manometrem GEKO (sprawdź cenę), aby dopompować koła w sytuacji awaryjnej. Odpowiednie ciśnienie w kołach wpływa na bezpieczeństwo jazdy, a do jego sprawdzenia możemy wykorzystać Manometr opon MICHELIN (sprawdź cenę). Przed rozpoczęciem podróży dzień po zakrapianej imprezie przyda się alkomat AlcoFind PRO-X-5 (sprawdź cenę).

A na koniec zostawiliśmy jeszcze pilot samokopiujący z brelokiem do pojazdów, bram i alarmów (sprawdź cenę).