Co jednak w sytuacji, gdy nasz samochód nie jest najnowszy a chcielibyśmy mieć kamerę cofania? Nic straconego. W porównywarce cenowej Skąpiec mamy do wyboru kilka modeli kamery cofania. My przedstawiamy te najpopularniejsze.

Kamery cofania – modele

NavRoad Bezprzewodowa Kamera Cofania

Dzięki niej możesz bezpiecznie parkować na zatłoczonym parkingu, znacznie ogranicza ryzyko zarysowania lub mocniejszego uszkodzenia zarówno Twojego, jak i innego samochodu, poprawia komfort jazdy podnosząc bezpieczeństwo, a co za tym idzie, może znacznie ograniczyć koszty napraw czy lakierowania samochodu związanych z zarysowaniami i wgnieceniami, których możesz nabawić się na parkingu. Kamera nie wymaga zbędnych kabli, ponieważ działa bezprzewodowo. Sprawdź cenę.

NavRoad przewodowa kamera cofania 12V

Przewodowa kamera cofania 12V może być wykorzystana w samochodach osobowych jak i opcjonalnie do dokupieniu konwertera z 12V na 24V ciężarowych, na przyczepach, kamperach i innego typu samochodach. Odporna na warunki atmosferyczne obudowa kamery, umożliwia jej pracę praktycznie w każdych warunkach drogowych. Zasilanie kamery należy podłączyć do światła cofania, w zależności od napięcia instalacji pojazdu z użyciem konwertera (opcja) lub też bezpośrednio (w zestawie brak konwertera, dzięki któremu możliwa jest praca w zakresie 12-24V). Po włączeniu biegu wstecznego kamera uruchamia się, jednocześnie wyświetlając obraz na ekranie nawigacji. Sprawdź cenę.

Vordon KAMERA COFANIA 8IRPL

Widoczność w nocy. Oferowana na aukcji kamera cofania marki Vordon wyposażona jest w 8 diod LED zapewniających widoczność w nocy. Kamerka posiada automatyczne włączenie w momencie uruchomienia biegu wstecznego. Oprócz tego kamera jest wodoodporna i wstrząsoodporna, co sprawdza się w dalekich i ciężkich podróżach. Łatwe podłączenie. Posiada uniwersalny kształt pasujący do wszystkich samochodów. Można ją bezpośrednio podłączyć do urządzeń z wejściem AV takich jak nawigacje, radia czy specjalne ekrany do kamer cofania. Sprawdź cenę.

Vordon CP-2IN1

Kamera Vordon CP-2IN1 dzięki zastosowaniu nowoczesnego obiektywu rejestruje bardzo szerokie pole widzenia za pojazdem aż do 170° dzięki temu parkowanie staje się o wiele łatwiejsze i bardziej precyzyjne. Jej czułość wynosi 0.1 lux, dzięki czemu obraz na monitorze jest wyraźny i nie tworzy tzw. szumów zakłóceń. Dodatkowo wyposażona jest w czujnik cofania wraz z sygnalizatorem dźwiękowy informujący Nas o przeszkodzie znajdującej się za samochodem. Zestaw posiada długi 6m kabel pozwalający podłączyć Nam kamerę z urządzeniem multimedialnym lub wyświetlaczem obrazu „polecany przez nas Monitor kamery cofania Vordon CR-43”. Istnieje również możliwość podłączenia Jej z wbudowanym fabrycznym ekranem lub nawigacją znajdującą się już w samochodzie. Sprawdź cenę.

Zapraszamy również do przeczytania testu lusterka z kamerą cofania – przeczytaj artykuł.