Najnowsze samochody mają już raczej na wyposażeniu seryjnym radia nie tylko z odtwarzaczem CD, ale również USB oraz AUX. Jednak dla tych, którzy mają starsze radia lub ich model nie jest wyposażony w dodatkowe wejścia, dobrym rozwiązaniem mogą okazać się transmitery FM. Na rynku jest bardzo duży ich wybór i każdy znajdzie coś dla siebie.

Transmitery FM - Forever Transmiter FM TR-110 GSM016619

Transmiter FM umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku drogą radiową z telefonów, tabletów lub innych urządzeń audio na odbiornik FM. Produkt idealny dla wszystkich, którzy nie posiadają w samochodzie odtwarzacza obsługującego pliki MP3. Transmiter posiada wbudowaną baterię ładowaną za pomocą kabla micro USB dołączonego do zestawu. Sprawdź cenę.

Transmitery FM - Elmak Transmiter FM TR05 MP3, LED, pilot transmiter TR05

Transmiter FM Elmak Savio TR-05 to urządzenie idealne dla każdego, kto chce słuchać ulubionej muzyki w radiu samochodowym. Model wystarczy podłączyć do gniazda zapalniczki samochodowej 12 V, aby móc cieszyć się odsłuchem muzyki w formacie mp3. Produkt obsługuje karty pamięci MMC, SD, posiada złącze USB 2.0, umożliwiające podłączenie pendriva z muzyką oraz jest wzbogacony o wejście line-in. Ponadto, posiada funkcję przełączania folderów oraz funkcję zapamiętywania ostatnio odtwarzanego utworu, co znacznie podnosi komfort użytkowania. Zaletę stanowi również duży wyświetlacz LED, na którym pojawia się informacja na temat wybranej częstotliwości (zakres 87,5-108 MHz) oraz głośności. Do transmitera FM jest załączony pilot zdalnego sterowania, który umożliwia pełną obsługę urządzenia. Sprawdź cenę.

Transmitery FM - BLOW Transmiter FM SD/MMC BLACK 74-124#

Samochodowy transmiter FM BLOW to urządzenie pozwalające na bezprzewodową transmisję dźwięku drogą radiową na odbiornik FM. Stanowi idealne rozwiązanie w autach, które nie posiadają odtwarzaczy z możliwością obsługi płyt CD lub plików MP3. Urządzenie posiada bardzo małe wymiary, ułatwiając jego montaż w ciężko dostępnych gniazdach zapalniczek, a także regulację położenia głównego korpusu, co dodatkowo nadaje mu nowoczesny wygląd i możliwość dopasowania do własnych upodobań. Transmiter BLOW cechuje się ogromną funkcjonalnością. Posiada wbudowany slot kart SD, gniazdo USB a także gniazdo JACK 3,5mm; co daje nam niemal nieograniczone możliwości rozbudowy. Sprawdź cenę.

Transmitery FM - Elmak SAVIO TR08 Transmiter FM

TR-08 marki Savio to transmiter samochodowy FM. Pracuje na częstotliwości 87,5-108 Mhz. Obsługuje dyski USB i karty SD/MMC SD do 8GB. Pozwala to na odtworzenie ulubionych utworów zapisanych na tych nośnikach. Ekran LED wyświetla częstotliwość i głośność. Transmiter obsługuje format MP3. Pamięta ostatnio odtwarzany utwór po wyłączeniu. Sprawdź cenę.

Transmitery FM - Setty Y FM TRANSMITER 5900495416100

Transmiter FM umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku drogą radiową z telefonów, tabletów lub innych urządzeń audio na odbiornik FM. Korzyści: Idealny dla wszystkich, którzy nie posiadają w samochodzie odtwarzacza obsługującego pliki MP3. Transmiter FM pozwala przesyłać dźwięk z karty SD lub przenośnej pamięci USB. Sprawdź cenę.

Transmitery FM - BLOW Transmiter FM z pilotem 41330

Samochodowy transmiter FM BLOW to urządzenie pozwalające na bezprzewodową transmisję dźwięku drogą radiową na odbiornik FM. Stanowi idealne rozwiązanie w autach, które nie posiadają odtwarzaczy z możliwością obsługi płyt CD lub plików MP3. Transmiter ten wyposażono w pilot, duży, czytelny wyświetlacz LCD oraz gniazdo USB i dwa sloty kart SD i TF (micro SD). Sprawdź cenę.

Zachęcamy również do przeczytania o najpopularniejszych transmiterach FM na naszym rynku – przejdź do artykułu.