Dzięki wkrętarce nie trzeba już ręcznie kręcić śrubokrętem, a co za tym idzie praca jest wykonywana szybciej i z mniejszym wysiłkiem. Czasami można również coś przewiercić, ale będzie to raczej praca z drewnem lub plastikiem, ponieważ aby wiercić wkrętarką w ścianach, to już trzeba będzie zakupić naprawdę jeden z najdroższych modeli.

Wkrętarka - RYOBI RID1801M

Wkrętarka Ryobi odznacza się wysokim momentem obrotowym na poziomie 220Nm. Znajdzie zastosowanie przy odkręcaniu i przykręcaniu śrub. Narzędzie jest wygodne w trzymaniu, dzięki odpowiednio wyprofilowanej rękojeści. Dzięki zasilaniu akumulatorem litowo-jonowym One+ zapewnia wydajną pracę. Sprawdź cenę.

Wkrętarka - Graphite 58G792

Profesjonalna dwubiegowa wiertarka sieciowa GRAPHITE napędzana silnikiem o mocy 250 W, niezawodna przy wkręcaniu wkrętów i wierceniu otworów w drewnie, metalu, ceramice, czy tworzywach sztucznych. Wiertarka posiada możliwość zmiany kierunku obrotu uchwytu, maksymalna prędkość obrotowa wrzeciona wynosi na I biegu od 0 do 400, a na II biegu od 0 do 1450 obrotów na minutę. Sprawdź cenę.

Wkrętarka - Bosch IXO V

5 generacja popularnej wiertarko-wkrętarki IXO. Ulepszone, ergonomiczne wzornictwo. Nowa koncepcja oświetlenia Power LED. Z ładowarką wyposażoną w złącze Micro USB do szybkiego ładowania. Automatyczna blokada wrzeciona do ręcznego wkręcania lub wykręcania wkrętów. Miękka rękojeść Bosch Softgrip podwyższająca bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Sprawdź cenę.

Wkrętarka - Bosch GSR 18-2-Li Plus

Najlepsza relacja ceny do wydajności w grupie profesjonalnych wiertarko-wkrętarek akumulatorowych. System elektronicznej ochrony ogniw ECP (Electronic Cell Protection): chroni akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem ogniw. System elektronicznej ochrony silnika EMP (Electronic Motor Protection) chroni silnik przed przeciążeniem, gwarantując urządzeniu długą żywotność. Wbudowana lampka LED z funkcją oświetlenia asekuracyjnego podczas pracy w ciemnych zakamarkach. Zdejmowany uchwyt na końcówki wkręcające umożliwiający łatwy transport i przechowywanie końcówek przy narzędziu. Sprawdź cenę.

Wkrętarka - Black&Decker CS3652LC XK

Wkrętarka akumulatorowa Black&Decker CS3652LC-XK z akumulatorem Li-Ion o napięciu 3,6 V przystosowana jest do wkręcania lub wykręcania drobnych śrub lub wkrętów. Miękka rękojeść oraz oświetlenie ułatwia użytkowanie wkrętarki. Sprawdź cenę.

Wkrętarka - Makita TD0101F

Wkrętarka sieciowa udarowa o mocy 230 W, maksymalnej prędkości obrotowej 3200 obr./min., maksymalnej częstotliwości udarów 3600 obr./min. i maksymalnym momencie obrotowym przy wkręcaniu twardym 100 Nm, wyposażona w uchwyt sześciokątny 1/4 cala oraz możliwość podświetlenia miejsca pracy. Sprawdź cenę.

Zapraszamy również do zapoznania się z materiałem o najtańszych wkrętarkach – wejdź do artykułu.