Mamy nadzieję, że lektura „Auto Świata” pozwoli zrealizować Wasze marzenia. Zarówno te, które wymagają większych poświęceń finansowych, jak i te bardziej przyziemne. No czyż, niejeden z nas marzy o którymś ze sportowych aut otwierających dzisiejsze wydanie, czyli o Mercedesie AMG GT4, Audi RS 7 czy Porsche Panamerze.

Mamy też kilka propozycji z niższej półki. Podpowiadamy, który kompakt kupić, żeby spełnił konkretne potrzeby i oczekiwania.

A jeśli marzycie o dobrym samochodzie używanym, to polecamy oczywiście propozycje z dzisiejszego wydania oraz ponad 230 modeli w katalogu „Auta Używane”, który od kilku dni jest już w sprzedaży. Tam naprawdę macie w czym wybierać. Wszystko wskazuje na to, że zima już minęła, zatem najwyższy czas, żeby posprzątać samochód i przygotować go do następnego sezonu.

W dzisiejszym wydaniu znajdziecie garść porad, które pomogą w wiosennych porządkach. Wprawdzie ostatnia zima była wyjątkowo łagodna, ale mimo wszystko Wasze auta potrzebują wiosennej pielęgnacji. Miłej lektury!

Foto: auto świat / Auto Świat

Zapraszamy także na nasze łamy, do iPada i na oraz na nasz profil na Facebooku. W tej chwili mamy już ponad 110 tys. fanów. Ich liczba wciąż rośnie. A skoro już jesteśmy przy nowoczesnych mediach, to przypominamy o cotygodniowej wersji Auto Świata na tablety, w której oferujemy odbiorcom nie tylko to, co publikujemy w wersji drukowanej, lecz także dodatkowe zdjęcia i filmy.